یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نشست روشنگری و گفتمان سازی با موضوع جریان‌های رسانه‌ای کشور توسط بسیج رسانه لرستان در استان برگزار شد.
به گزارش یافته به نقل از تسنیم، نشست روشنگری و گفتمان سازی بسیج رسانه لرستان با موضوع جریان‌های رسانه‌ای کشور ظهر امروز با حضور فرید معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و اصحاب رسانه استان لرستان در سالن حوزه هنری استان برگزار شد.
مسؤول اطلاعات سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در این نشست اظهار داشت: هر جریان سیاسی، تشکل و یا یک الگوی فکری و اجتماعی برای خود اهدافی دارد که بر اساس چشم‌اندازهای تعیین‌شده حرکت می‌کند.
"سرهنگ مهدی گودرزی" افزود: نبود هدف مشترک در رسانه‌ها یکی آسیب‌های اساسی در این حوزه است و در جریان انقلابی این آسیب بیشتر وجود دارد.
وی عنوان کرد: در حوزه رسانه شاهد مسائل اخلاقی هستیم که می‌توان به آسیب وصل شدن جریان رسانه مستقل به جریانات سیاسی اشاره کرد.
مسؤول اطلاعات سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان بیان کرد: یکی دیگر از آسیب‌های رسانه جبهه‌ای عمل نکردن است با توجه به اینکه نیاز است فضای آزاد رسانه حفظ شود بنابراین برای اینکه به هدف مشترک در حوزه رسانه برسیم باید انقلابی عمل کرد.
گودرزی گفت: اینکه رسانه‌ای باج‌گیر جریان سیاسی شود و غیرمنصفانه یک جریان سیاسی را بالا و پایین بکشاند انصاف را از دست می‌دهد.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا