یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک خرم‌آباد از برگزاری کارگاه خوشنویسی ((مشق غدیر))  و کتابت خطبه غدیر امیر مؤمنان علی (ع)  با حضور خوشنویسان برتر استان  در خانه خوشنویسی  کانون فرهنگی تربیتی ادب شهرستان خرم‌آباد خبر داد .
به گزارش پایگاه خبری یافته، "اسداله عباس زاده" با اعلام این خبر افزود: ترویج فرهنگ غدیر و توجه به متون و روایات اهل‌بیت علیهم‌السلام، از اهداف برگزاری این رویداد معنوی است.
وی  با اشاره به استقبال هنرمندان خوشنویس برای کتابت خطبه غدیر تصریح کرد: در این کارگاه هنری که به همت خانه خوشنویسی کانون فرهنگی تربیتی ادب شهرستان خرم‌آباد  برگزار می‌شود، تعدادی از خوشنویسان برتر استان حضور خواهند داشت و خطبه  غدیر خم را با خطوط زیبا نگارش می‌کنند.
مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک خرم‌آباد آشنایی نسل جوان با وقایع غدیر، ترویج فرهنگ علوی و تبرک هنر خوشنویسی با احادیث و روایات حضرت امیرالمؤمنین (ع) را از دیگر  اهداف برپایی این کارگاه خوشنویسی ذکر کرد.
وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: این کارگاه خوشنویسی در روز پنجشنبه 23 شهریورماه از ساعت 16 تا 20 در کارگاه خوشنویسی کانون فرهنگی تربیتی ادب خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا