برگزیدگان نخستین جشنوارهی منطقهای شعر "رایحه رضوی " که با حضور هنرمندان هشت استان کشور در شهرستان سلسله برگزار گردید، معرفی شدند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، آیین اختتامیهی نخستین جشنوارهی منطقهای شعر "رایحه رضوی " عصر دیروز با حضور مسئولین، هنرمندان و علاقهمندان به شعر و ادبیات در سالن الغدیر فرمانداری شهرستان سلسله برگزار و برگزیدگان جشنواره در ۴ بخش کلاسیک، شعر لکی، شعر لری و شعر سپید معرفی و از آنان تجلیل به عمل آمد.
بنابراین گزارش برگزیدگان جشنواره به شرح زیر معرفی شدند:
در بخش شعر کلاسیک
۱-مجتبی خرسندی از بروجرد مقام اول
۲-محمدتقی عزیزیان از نورآباد مقام دوم
۳-فرزانه یوسفوند از شهرستان سلسله مقام سوم
افراد شایسته تقدیر در بخش کلاسیک
۱-میثم جعفری از بروجرد
۲-یزدان بابایی از کرمانشاه
۳-فاطمه احمدی از الشتر
۴-احمد گوهری از الشتر
۵-راضیه فولادوند از الشتر
در بخش شعر لری
۱-فیض اله طاهری از چهارمحال و بختیاری
۲-سید اکبر سلیمانی از کهگیلویه و بویر احمد
در بخش لری کسی به مقام سوم یا شایسته تقدیر نائل نشد
در بخش شعر سپید
۱-هادی مومنی از شهرستان سلسله مقام اول
۲-زینب اکبری از استان کرمانشاه مقام دوم
۳-محسن کلهر و نسرین خدادادی بهطور مشترک مقام سوم
در بخش شعر لکی
۱-عزیز بیرانوند از خرمآباد و حشمت اله آزادبخت از کوهدشت مشترکاً مقام اول
۲-هیچ شاعری حایز رتبهی دوم شناخته نشد
۳-محمد رحیمی رضوان از بیجار استان کردستان مقام سوم
شایسته تقدیر این بخش محمد حیاتی از شهرستان سلسله بود
بنابراین گزارش برگزیدگان جشنواره به شرح زیر معرفی شدند:
در بخش شعر کلاسیک
۱-مجتبی خرسندی از بروجرد مقام اول
۲-محمدتقی عزیزیان از نورآباد مقام دوم
۳-فرزانه یوسفوند از شهرستان سلسله مقام سوم
افراد شایسته تقدیر در بخش کلاسیک
۱-میثم جعفری از بروجرد
۲-یزدان بابایی از کرمانشاه
۳-فاطمه احمدی از الشتر
۴-احمد گوهری از الشتر
۵-راضیه فولادوند از الشتر
در بخش شعر لری
۱-فیض اله طاهری از چهارمحال و بختیاری
۲-سید اکبر سلیمانی از کهگیلویه و بویر احمد
در بخش لری کسی به مقام سوم یا شایسته تقدیر نائل نشد
در بخش شعر سپید
۱-هادی مومنی از شهرستان سلسله مقام اول
۲-زینب اکبری از استان کرمانشاه مقام دوم
۳-محسن کلهر و نسرین خدادادی بهطور مشترک مقام سوم
در بخش شعر لکی
۱-عزیز بیرانوند از خرمآباد و حشمت اله آزادبخت از کوهدشت مشترکاً مقام اول
۲-هیچ شاعری حایز رتبهی دوم شناخته نشد
۳-محمد رحیمی رضوان از بیجار استان کردستان مقام سوم
شایسته تقدیر این بخش محمد حیاتی از شهرستان سلسله بود