یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

نماینده مجلس خبرگان رهبری ضمن دعوت از آحاد ملت برای شرکت در انتخابات گفت: به حول و قوه خداوند، ملت رشید ایران اسلامی در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام تقلید با حضور حماسی و آگاهانه خود در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا،تداوم حرکت در مسیر عزت خواهی، استقلال خواهی، خنثی سازی توطئه‌ها و تعیین سرنوشت میهن اسلامی را تضمین خواهند نمود.
آيت‌الله احمد مبلغي منتخب مردم لرستان در مجلس خبرگانبه گزارش پایگاه خبری یافته، آیت‌الله احمد مبلغی در پیامی خاطرنشان کرد: روشن است که نفس پرداختن و حضور یافتن در انتخابات، شاخصه‌ای مهم و معنادار برای بلوغ، حیات و نشاط اجتماعی یک ملت است و وزن، ارزش و اصالت آن ملت را به نمایش می‌گذارد.
وی ادامه داد: انتخابات همواره و به ویژه در شرایط حساس- کارکردهای مهم و بازتاب‌های گسترده‌ای را در پی دارد که این کارکردها و بازتاب‌ها گاه، راه به درازمدت می‌برند و بر مسیر حرکت در آینده، سایه تأثیرگذار پهن می‌کنند.
آیت‌الله مبلغی یادآور شد: اگر خدای نخواسته انتخابات با همه زیبایی‌ها و اصالت‌های آن، جولانگاهی هر چند در حدودی و سطوحی و از هر طرف، برای بداخلاقی، نشر سوءظن و افتراق و اختلاف بخش‌های مردمی در قبال هم قرار گیرد، گناه بزرگی است که همگان از آن بر حذر باشیم.
استاد برجسته حوزه علمیه قم در این پیام اظهار داشت: باید همه، مسئولانه در جهت تعمیق انسجام ملی ایران اسلامی و نمایش قدرت و اصالت جمهوری اسلامی در برابر چشمان متمرکز و خیره شده جهانیان بر ما، انتخاباتی با شکوه را در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه رقم بزنیم.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا