یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

خواننده لرستانی با انتقاد از دروغ‌پردازی در فضای مجازی، گفت: انتظار می‌رود در این فضا راست نوشته شود.
فضای مجازی و گستردگی انتقال اطلاعات در این فضا، موجب شده است بسیاری از اطلاعات نادرست و اشتباه به‌سرعت چشم برهم زدنی در بین آحاد مردم منتقل شود.
بارها در شبکه‌های ملی توسط برخی از هنرمندان و یا افرادی چون پزشکان توانمند اعلام شده است که درگاهی در فضای مجازی ندارند، در حالی که در تبلیغات کانال‌های مختلف در فضاهای چون تلگرام و اینستاگرام به نام این افراد اطلاعات اشتباه ارائه می‌شود.
مراسم نکوداشت  محمد میرزاوندی با حضور مسوولین کشوری برگزار شد+ عکس و حواشیاین فضا که بیشتر کاربرد آن کپی اطلاعات و انتقال این اطلاعات است، افراد فرصتی برای راستی آزمایی پیدا نمی‌کنند و برحسب عادت انواع اطلاعات را کپی و ناخواسته در مسیر اهداف دروغین این پیام‌ها قرار گرفته و انتقال اطلاعات دروغی در چشم برهم زدنی رخ می‌دهد.
از سویی دیگر قرار داشتن گوشی‌های هوشمند در دست آحاد مختلف مردم از هر قشر و گروهی موجب شده است که گاهی اطلاعات پزشکی نادرست و خبرهای نادرست به‌سرعت در بین مردم پخش و یا موجب بروز خسارت‌های برای مردم شود.
محمد میرزاوندی، خواننده دوران دفاع مقدس در استان لرستان که به واسطه صدای خوب در دوران دفاع مقدس تاکنون در بین مردم استان جایگاه ویژه‌ای دارد یکی از عناصر هویت‌بخش فرهنگ و هنر معاصر لرستان و ایران است.
میرزاوندی یکی از مفاخر و ستارگان موسیقی لرستان و ایران است که سرود دایه‌دایه و سرود سوار را در دوران جنگ خواند که امروز بخشی از شناسنامه و هویت ملی ما شده است.
شامگاه (17 دی) خبر درگذشت وی در فضای مجازی پخش شد و در عرض چند لحظه بین مردم پخش شد و باعث رنجش خاطر دوستان، اقوام و خانواده وی شد.
میرزاوندی، با بیان اینکه من زنده‌ام، افزود: شامگاه 17 دی در عرض چند دقیقه حدود 200 تماس تلفنی داشتم.
وی که از این دروغ‌پردازی رنجیده است، افزود: انتظار می‌رود مردم در این فضا اخلاق محوری را فراموش نکنند و راست و درست بنویسند.
محمد میرزاوندی خواننده دایه‌دایه معرف است که متأسفانه در سال 68 در اوج توانایی و فعالیت، این خواننده دچار سکته مغزی شد و از خوانندگی فعال بازماند تا اینکه پس از گذشت 27 سال توانست یک آهنگ جدید را به یاد دوران پر افتخار گذشته بخواند.

منبع: شبستان

دیدگاه‌ها   

#1 حسینی 1395-10-18 17:53
یاد آن ایام بخیر . وقتی چند سال پیاپی در کشور درخشیدند . و رزمندگان لرستان با صدای که از اعماق وجود این خواننده محبوب می امد چه حماسها آفردیدند. لطفا اگر ویدئو زنده آن دوران را دارید روی سایت بگذارید
نقل قول کردن
#2 مهدی 1395-10-18 18:50
خدارا شکرگزاریم که ایشان سلامتندبایدبامس ببین این شایعات برخورد بشود تا موجب سلب ارامش مردم نشوند
نقل قول کردن
#3 همشهری 1395-10-18 23:57
تنها صداست که می ماند
نقل قول کردن
#4 شهرام 1395-10-19 02:29
سال ۶۵استادمیرزاوند ی بامقام معظم رهبری دیداری داشتندکه بعدازاینکه دایه دایه رودرحضورایشون می خوانند مقام معظم رهبری برای ایشان دست می زنندومی فرمایند((من صدای شماروخیلی دوست دارم))انشاالله سلامت باشند.
نقل قول کردن
#5 میلاد پارسا 1395-10-19 12:34
هر وقت هرجایی دیدین تو فضای مجازی زیر یک پست نوشته شد روحش شاد اونم با یه استیکر بدونین مطلب دروغه هرکی تو این فضای مجازی به دنبال معروفیت میگرده شروع به کشتن هنرمندا میکنه
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا