یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

برگزیدگان نوزدهمین جشنواره سراسری مطبوعات و خبرگزاری‌ها طي مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون مطبوعاتی وی و جمع زیادی از اصحاب رسانه در تالار وحدت معرفی شدند.

به گزارش يافته و به نقل از روابط عمومي معاونت مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، نفرات برتر هر یک از بخش‌های جشنواره سراسری مطبوعات و خبرگزاری ها را به شرح توسط هيأت داوران مشخص شدند:

 

 

بخش مطبوعات سراسری
مقاله فرهنگی: مهدی خلیلی حائز رتبه اول شد و محمد جداری‌عالی، سیدرضی موسوی و علی یحیایی، نفرات شایسته تقدیر شدند.
مقاله اقتصادی: حسین سلطان‌آبادی رتبه اول و حسن فرامرزی، محمدنقی نظرپور، فاطمه رضایی و ایوب خزایی، نفرات شایسته تقدیر شدند.
گزارش غیرخبری: فرشته اثنی عشری رتبه اول را به دست آورد و محسن ظهوری و محمدصادق منصور نفرات شایسته تقدیر شدند.
عکس غیرخبری: علی‌رضا عطاریانی حائز رتبه اول شد و ابراهیم رجبیان و بهنام عابدی، نفرات شایسته تقدیر شدند.
مصاحبه: اصغر زارع‌کهنمویی، رتبه اول را به دست آورد و سمانه صادق‌قلی‌خانی و محمد رحمانی، شایسته تقدیر شناخته شدند.
خبر: حمیده گودرزی، رتبه اول و فهیمه خزایی فر و معصومه ملکی نفرات شایسته تقدیر در این زمینه معرفی شدند.
طرح و کاریکاتور: محمدعلی رجبی نفر اول و حسین کشت‌کار و نوید شریفی، شایسته تقدیر شناخته شدند.
صفحه‌آرایی: محمد علیایی‌مقدم، رتبه اول را به دست آورد و سلمان رئیس‌عبداللهی، شایسته تقدیر در این زمینه معرفی شد.
مقالات تخصصی: محمدحسین شیخ‌حافظ رتبه اول را به دست آورد و مهسا ماه‌پیشانیان، فرهاد مهدوی و عباس کاردان به عنوان نفرات قابل تقدیر معرفی شدند.
سرمقاله یادداشت: دنیا حیدری بیدواز، بابک اسماعیلی و سعید مثتقاثی
مقاله سیاسی: شهرام شیرکوند و محمدرضا مانه‌فر
مقاله اجتماعی: مریم خباز و فیض‌الله پیری
گزارش خبری: مسعود نوذری
عکس خبری: علی کاوری
تیتر: آسیه اسدپور
طنز مکتوب: اسماعیل عسلی و یونس گریوانی



بخش مطبوعات استانی
مقاله سیاسی: سیدیحیی حسینی رتبه اول و علی‌رضا صلواتی شایسته تقدیر شد.
مقاله اجتماعی: اسفندیار سپهری‌نیا حائز رتبه اول شد و شیما محمدی و غلام بناوندنقده، شایسته تقدیر شناخته شدند.
گزارش خبری: محمدباقر نباتی‌مقدم، رتبه اول را به دست آورد و جواد بهرام‌پور، شایسته تقدیر شناخته شد.
گزارش غیرخبری: فاطمه محمدی رتبه اول را به دست آورد و اسکندر خنجری و نازلی حیدرزاده بعنوان نفرات قابل تقدیر معرفی شدند.
عکس خبری: مهدی بلوریان حائز رتبه اول و حمید موقر، شایسته تقدیر شناخته شد.
عکس غیرخبری: امید شکری رتبه اول را به دست آورد و میلاد معصومی و سعید سروش(لرستان)، شایسته تقدیر شناخته شدند.
مصاحبه: سید ایمان ضیابری سیدین، رتبه اول و آسیه عسگری و محمدامین خوش‌نیت نفرات شایسته تقدیر شدند.
خبر: مهناز خجسته‌نیا نفر اول و حسن دهقان و مهدی عسگری، شایسته تقدیر شناخته شدند.
تیترنویسی: مهدی رفائی، رتبه اول را به دست آورد و بهاره فتح‌آبادی و ناهید زمانی، شایسته تقدیر شناخته شدند.
طنز مکتوب: راشد انصاری، رتبه اول به دست آورد و فرهاد ناجی و فرهاد باغشمال‌آذر به عنوان نفرات شایسته تقدیر شدند.
صفحه‌آرایی: علی‌رضا کریم‌زاده‌شهری، رتبه اول را به دست آورد و رضا ماه‌پیکر و نادر تیموری، شایسته تقدیر شناخته شدند.
سرمقاله یادداشت: سعید احمدیان و عصمت محمودی
مقاله فرهنگی: روح‌الله مهدی‌پناه
مقاله اقتصادی: مریم معمار(لرستان)، مصطفی انتظاری‌هروی و الهام فرهادی
طرح و کاریکاتور: احمدرضا سهرابی و یاسر دلفان(لرستان)



بخش خبرگزاری‌ها
خبر: صدیقه حسینی(لرستان) رتبه اول و مریم گلباز شایسته تقدیر معرفی کرد.
گزارش: مریم سلیمی، رتبه اول را به دست آورد و حمید نورشمسی، شایسته تقدیر شناخته شد.
عکس: مهدی قاسمی رتبه اول را کسب کرد و نصرالله فروتن‌فر و امیر پورمند، شایسته تقدیر شدند.
مصاحبه: رتبه اول را هدا عربشاهی به دست آورد و میثم اکبرپوری و فاطمه حامدی‌خواه به عنوان نفرات شایسته تقدیر معرفی شدند.
تفسیر و تحلیل خبر: مریم مسعود حائز رتبه اول و حامد شهبازی و امیر پرورش شایسته تقدیر شناخته شدند.



بخش پایگاه‌های اینترنتی
گزارش: مریم یوشی‌زاده رتبه اول و موسی کاظم‌زاده و سعیده آقاخانی شایسته تقدیر شناخته شدند.
مصاحبه: عباس رضایی‌ثمرین رتبه اول را کسب کرد و زهرا صلواتی شایسته تقدیر شناخته شد.
تفسیر و تحلیل خبر: داود احمدزاده، رتبه اول را به دست آورد و سعید کوشافر و فاطمه اسماعیلی، شایسته تقدیر شدند.
عكس: احمد معینی‌جم، علی حسن‌پور و میلاد بهشتی



بخش ویژه
در زمینه «تبیین نقش مطبوعات و رسانه‌ها در تحکیم اقتصاد مقاومتی و محقق شدن تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی» صدیقه توانا رتبه اول و حسن صدرایی عارف و محمدعلی خلجی شایسته تقدیر شناخته شدند.
در زمینه «تبیین کارکرد رسانه‌ها؛ کلام صادقانه، نگاه منصفانه و نقد مشفقانه» گالیا توانگر، رتبه اول را به دست آورد و رضا نساجی‌زواره و بنیامین انصاری نسب شایسته تقدیر شناخته شدند.
در زمینه «همگرایی و اتحاد جهان اسلام برای مقابله با توطئه‌های صهیونیستی و حمایت از بیداری ملت‌های مسلمان»، بهرام اخوان کاظمی رتبه اول را به دست آورد و سجاد اسلامیان، محمد جمشیدی و سیدحمید هاشمی، به عنوان نفرات شایسته تقدیر معرفی شدند.
در زمینه «آسیب شناسی اجتماعی و فرهنگی با محوریت تاکید بر اصول اعتقادی، احکام و عبادات، ترویج ازدواج جوانان، تربیت کودکان و نونهالان و...» پریسا رضازاده جلالی و مهدی جعفری و حسن فرامرزی، لیلا خطیب زاده، محسن داوری و شهرام شیرکوند در زمینه «ترویج و تبلیغ فرهنگ کار و کارآفرینی و تبیین جایگاه تعاونی ها در تحکیم بنیان های اقتصادی کشور» شایسته تقدیر شناخته شدند.
هیأت داوران در بخش «جشنواره سید جمال‌الدین اسدآبادی» و «صلح و عدالت»، محمد المعروفی را در زمینه رسانه‌های خارجی به عنوان نفر برتر و سید احمد موسوی مبلغ و مختار پرتو را شایسته تقدیر شناخت.
همچنین در بخش جشنواره ویژه گرامی‌داشت پیامبر اعظم‌(ع)، علی‌رضا کریمی و محمدعلی ندایی، نفرات شایسته تقدیر معرفی شدند.

 

شورای نویسندگان يافته، موفقيت‌هاي كسب شده را به نفرات منتخب و اهالي رسانه لرستان تبريك عرض نموده و براي آن‌ها آرزوي توفيق دارند


نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا