یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری 50 سارق و توقیف 551 دستگاه خودرو و 622 موتورسیکلت متخلف در این شهرستان خبر داد.
به گزارش یافته، سرهنگ "فضل اله منصوري" گفت: مأموران انتظامی شهرستان سلسله با اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی در چند مرحله در مدت هفت ماه نخست سال جاری تعداد 551 دستگاه خودرو و 622 موتورسیکلت متخلف را توقیف کردند.
وی در ادامه افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و شناسايي اماکن آلوده 50 سارق و 406 نفر فروشنده مواد مخدر و معتاد پر خطر را دستگير و بیش از 8 کیلو و پانصد گرم انواع مواد مخدر را کشف کردند.
فرمانده انتظامی سلسله در پایان گفت: اجرای طرح‌های پیشگیرانه و ارتقاء امنیت اجتماعی در دستور کار قرار داشته و این فرماندهی با تمام توان با مخلان نظم و امنیت و آرامش عمومی برخورد جدی و قانونی خواهد کرد.
 
طرح پيشگيري از سرقت وسایل نقلیه در پل‌دختر با کشف دو خودرو سرقتي
فرمانده انتظامي پل‌دختر از کشف دو دستگاه خودرو سرقتی در اجرای طرح پیشگیری از سرقت وسایل نقلیه در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ صفر عبدالوند گفت: كاركنان اين فرماندهي در راستاي انجام وظايف ذاتي و قانونی خود حين اجراي طرح پيشگيري از سرقت خودرو و موتورسيكلت، قبل از اجرای طرح، شناسايي كامل نقاط جرم خيز با محوريت سرقت خودرو، نوع و فراوانی خودروهاي مسروقه را كاملا مورد رصد قرار دادند.
فرمانده انتظامي پل‌دختر گفت: عوامل اين فرماندهي در قالب چندين اكيپ خودرويی با بهره‌گیری از نيروهاي متخصص به بازديد و بررسي اماکن ضايعات فروشی و راه‌اندازی گشت پوشش آشكار و پنهان و برپايي تورهاي مقطعي طرح مهار به‌منظور عدم سوءاستفاده سارقان پرداختند.
وي بیان داشت: در این طرح خوشبختانه مأموران موفق به كشف دو دستگاه خودرو سرقتی شامل نيسان سايپا و پژو پارس دارای سابقه سرقت در سیستم پلیس آگاهی ناجا بودند.
سرهنگ عبدالوند تصریح کرد: تلاش می‌کنیم در كنار ماموريت هاي انتظامي، پررنگ‌تر از گذشته به رويكرد آموزش در محافل و مکان‌های عمومي از قبيل مساجد و ساير اجتماعات با موضوعيت پيشگيري از سرقت خودرو بپردازيم.
وی در پایان از شهروندان خواست؛ هميشه وسایل نقليه خود را به سیستم‌های ايمني و هشداردهنده مجهز و از پارك کردن خودروها در نقاط تاريك و خلوت اجتناب کنند.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا