یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

شهردار خرم‌آباد گفت: معاونت خدمات شهری مدیران مناطق تمام کارکنان خود را در راستای دفع آب‌های سطحی، سیلاب و بارندگی بسیج کنند.
به گزارش یافته، "وحید رشیدی" ظهر امروز در نشست شورای مدیریت دفع آب‌های سطحی شهر که با حضور معاونین، مدیران مناطق و سازمان‌ها در سالن جلسات شهرداری خرم‌آباد برگزار شد اظهار داشت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی استان، از فردا بارندگی‌ها در سطح استان لرستان آغاز می‌شود.
وی افزود: لازم است قبل از آغاز بارندگی‌ها و در راستای مهار آب‌های سطحی، رودخانه‌ها لایروبی و پمپ‌های زیرگذرها آماده کار باشند.
شهردار خرم‌آباد قطع سرشاخه‌های خشکیده درختان را از دیگر اقدامات لازم پیش از آغاز بازندگی دانست و خاطرنشان کرد: سرشاخه‌های خشکیده درختان براثر باد، طوفان و باران شکسته شده و با افتادن در سطح معابر مسبب ایجاد خطراتی برای عابران و همچنین جمع شدن ضایعات و مواد آبرفتی در سطح معابر می‌گردند.
وی با تأکید بر لزوم بهسازی و یا تعویض پمپ‌های واقع در زیر پل‌ها و زیرگذرها توسط سازمان آتش‌نشانی یادآور شد: با توجه به تجهیزات اندک و ناکافی سازمان آتش‌نشانی باید هر چه سریع‌تر ترتیبی اتخاذ گردد که پمپ‌های استاندارد به‌صورت مدت‌دار از شرکت‌های طرف قرارداد خریداری شود.
رشیدی در ادامه با تأکید مجدد بر لزوم آماده‌باش نیروهای خدمات شهری و افراد دخیل در حوزه آب‌های سطحی گفت: از مدیران مناطق و معاونت خدمات شهری درخواست می‌شود تمام کارکنان خود اعم از نیروهای اداری، عمرانی خدمات شهری را در فعالیت‌های مربوط به دفع آب‌های سطحی مربوط به سیلاب‌ها و بارندگی‌ها به میدان بیاورند.
وی در پایان عنوان کرد: مسئولیت اتفاقات، مسائل، مشکلات و بحران‌های احتمالی هر منطقه بر عهده مدیر آن منطقه است و در صورت مشاهده هرگونه سهل‌انگاری و قصوری با مدیر مربوطه به‌شدت برخورد خواهد شد.


شهردار خرم‌آباد گفت: معاونت خدمات شهری مدیران مناطق تمام کارکنان خود را در راستای دفع آب‌های سطحی، سیلاب و بارندگی بسیج کنند.

دیدگاه‌ها   

#1 یزدان 1396-07-15 17:57
بزرگترین کار هرس کردن درختان سطح شهر هست که چندین سال میشه این کار انجام نشده باید درختنای هم که مریض هستن فکری به حالشون بشه بزرگترین نعمت برای یه شهر زیبا درختانش هستند که ما قدر ایت نعمت خوب رو نمیددنیم
نقل قول کردن
#2 ابراهیم آریاوند 1396-07-15 18:54
زیرگذرسه راه گلدشت استخرخوبی میشه باشروع بارندگی،جوانان خرم آبادکه بیکارندوپولی ندارندبرن استخرمسقف،ولی استخربزرگ زیرگذر۳راه گلدشت کاملا رایگانه......
نقل قول کردن
#3 لرستان 1396-07-15 20:28
موندم با اینکه دوتا رود خونه وسط شهر و جنوب شهر هست چرا بلد نیستین آبهای سطحی رو به این دو رودخونه هدایت کنید..کانالهای جوی آب از مسیر سه راه گلدشت تا بعد از بارفروشی ک به رود خونه وصله یا نظافت نمیشه یا شیب کانال برای انتقال آب سطحی مناسب نیست ک باعث سیلابی شدن اون قسمت از شهر میشه لطفا رسیدگی کنید..باتشکر
نقل قول کردن
#4 شهر وند 1396-07-15 21:29
آقای رشیدی
لطفا نسبت به ساماندهی پیاده رو های کوی ارتش بلوار بابک و خ بابک اقدام نمایان عابرین در خطر است.همیشه پیشگیری بهتر از درمان می باشد
نقل قول کردن
#5 آرش 1396-07-16 00:29
چه عجب این بار مسئول ستاد بحران گزارش ندادن!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا