یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

فرمانده انتظامی پل‌دختر گفت: جوان مشکوک در پایانه مسافربری پل‌دختر دستگیر و از وی یک قبضه سلاح کلت کمری، یک عدد نقاب و تعدادی کارت شنایی جعلی کشف شد.
در پایانه مسافربری پل‌دختر اتفاق افتاد: دستگیری جوان مشکوک همراه با کلت کمری و نقاببه گزارش یافته، سرهنگ صفر عبدالوند عصر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی مأموران نیروی انتظامی پل‌دختر حین کنترل پایانه مسافربری به یک نفر که دو عدد ساک دستی همراه داشت مظنون شدند.
وی افزود: پس از بازرسی وسایل فرد مذکور یک قبضه سلاح کلت کمری، یک عدد نقاب و تعدادی کارت شنایی جعلی در داخل یکی از ساک‌ها کشف شد.
فرمانده انتظامی پل‌دختر با اشاره به اینکه فرد دستگیرشده حدود 35 سال سن دارد و غیربومی است، عنوان کرد: این فرد احتمالاً به‌قصد سرقت یا کلاه‌برداری این وسایل را حمل می‌کرده که قبل از هر اقدامی توسط پلیس دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: با توجه به تصادف‌های پی‌درپی و واژگونی‌های متعدد در گردنه طول کش، پلیس پل‌دختر علت را بررسی و مشخص کرد که تعدادی از سود جویان شهرستان هم‌جوار در سراشیبی گردنه طول کش اقدام به روغن پاشی بر روی آسفالت کرده تا سبب واژگونی خودروها شود.
عبدالوند گفت: روغن پاشی بر روی آسفالت به این دلیل بوده که شرایط را فراهم کنند تا بتوانند در نگهبانی شبانه، حمل با جرثقیل و سرقت لوازم داخل خودرو به نفع خود درآمدی نامشروع کسب کنند.
وی بیان کرد: در این رابطه تعداد شش نفر دستگیر و مقداری وسایل داخل خودرو از آن‌ها کشف شد و متهمان به مرجع قضایی تحویل داده شدند.
 
منبع: خبرگزاری تسنیم

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا