یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

معاون هماهنگ‌کننده انتظامي استان از توقيف يك دستگاه كاميون و کشف محموله قاچاق به ارزش 8 ميلیارد ريال در خرم‌آباد، خبر داد.
به گزارش یافته سرهنگ "خدا مراد كبكي" گفت: ماموران پلیس آگاهي در آزادراه "خرم زال" حین کنترل خودروهاي عبوري به یک دستگاه کامیون مشكوك و آن را توقيف كردند.
وي افزود: در بازرسي از كاميون مذكور مقدار 20 هزار و 424 قلم انواع البسه، چراغ‌قوه، لوازم برقي، اسباب‌بازی و لوازم‌آرایشی بهداشتي فاقد مجوز گمركي كه از استان‌های جنوبي كشور به استان‌های شمالي بارگيري شده بود كشف شد.
سرهنگ كبكي با بيان اينكه در اين رابطه يك نفر دستگير شده است، اظهار داشت: كارشناسان ارزش محموله کشف‌شده را 8 میلیارد ریال اعلام كردند.
معاون هماهنگ‌کننده انتظامي لرستان در پایان گفت: متهم همراه پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع ذيصلاح معرفي شد.
 
كشف 260 تخته پتو در رومشگان
فرمانده انتظامي رومشگان از كشف 260 تخته پتو در اجراي طرح ارتقا امنيت اجتماعي در اين شهرستان خبر داد.
سرهنگ «كرم حسين سپهوند» گفت: طرح مبارزه با قاچاق با هدف ارتقاء امنيت اجتماعي و به‌ویژه پيشگيري از ورود كالاي خارجي در اين شهرستان توسط رده‌های اجرايي به مرحله اجرا گذاشته شد.
وي در ادامه خاطرنشان كرد: در اين طرح تعداد 260 تخته پتو قاچاق به ارزش ريالي پنجاه ميليون ريال توسط يگان امداد شهرستان از يك دستگاه خودرو سواري پرايد در مسير جاده مواصلاتي پل‌دختر به كوهدشت كشف شد.
فرمانده انتظامي رومشكان ادامه داد: متهم جهت سیر مراحل قانوني با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شد.
 
کشف 87 کیلو تریاک در بروجرد
فرمانده انتظامي بروجرد، از دستگيري سه سوداگر مرگ و کشف 87 کيلو تریاک در عملياتي مشترک، خبر داد.
سرهنگ «عليرضا دليري» گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر بروجرد و سربازان گمنام امام زمان (عج) در پي دريافت خبري مبني بر جابجايي مقاديري موادمخدر توسط سه سوداگر مرگ با دو دستگاه پژو پارس از استان‌های هم‌جوار به شهرستان بروجرد، موضوع را به‌صورت ويژه در دستور کار قرار دادند.
فرمانده انتظامی بروجرد افزود: مأموران در محورهاي مواصلاتي بروجرد مستقر كه با رؤیت مأموران و تور ايست بازرسي سوداگران مرگ متواري و پس از تعقیب و گريز، درنهايت خودروها را توقيف کردند.
وی اظهار داشت: با دستگيري سه سوداگر مرگ، در بازرسي از خودروها 87 کيلوگرم ترياک که به‌صورت ماهرانه‌ای در صندوق‌عقب جاسازی شده بود کشف شد.
سرهنگ دليري اظهار داشت: سه سوداگر مرگ با تشكيل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحويل مراجع قضائي شدند.

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا