یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی لرستان در آمار اولیه از آسیب‌دیدگی 20 نفر در حوادث ناشی از مراسم چهارشنبه‌سوری در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، حسین‌علی رفایی با اشاره به این که با اتخاذ تدابیر لازم امسال، تعداد آسیب دیدگان کمتر از سال قبل بوده، افزود: تا ساعت 1 بامداد چهارشنبه 25 اسفندماه، در سطح استان ۲۰ مورد آسیب دیده‌اند که شامل 2 نفر در خرم‌آباد، 10 نفر در شهرستان دورود 6، نفر در شهرستان ازنا ۶ نفر و در شهرستان الیگودرز ۲ نفر هستند.
شایان ذکر است که در این مراسم یکی از عوامل نیروی انتظامی در خیابان مطهری خرم‌آباد با پرتاب ترقه از سوی یک موتورسوار دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه گوش شد.
حریق یک مورد خودرو، آتش‌سوزی چندین درخت از جمله یک نخل در میدان امام، از اتفاقات آخرین چهارشنبه سال در مرکز استان بود.
 


۶۰۰ مصدوم چهارشنبه‌سوری در کشور
سرپرست اورژانس کشور هم گفت: در کل کشور 2 هزار نفر به صورت سرپایی مصدوم شدند که نسبت به چهارشنبه‌سوری سال گذشته کاهش ۵۰ درصدی نشان می‌دهد.
پیر حسین کولیوند ادامه داد: همچنین ۶۰۰ نفر در سراسر کشور بر اثر حوادث این شب بستری شدند که کاهش ۶۰ درصدی نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.
 
دو قربانی در چهارشنبه‌سوری تهران
امیرحسین 14 ساله در منطقه فلاح تهران و یک جوان 27 ساله از قربانیان آخرین چهارشنبه سال بودند.
امیرحسین به همراه دوست خود در حوالی خیابان پیامبر فلاح هنگام ترقه‌بازی دچار حادثه شد که پس از حادثه بلافاصله هر دو نوجوان به بیمارستان ضیائیان انتقال یافتند که متأسفانه امیرحسین جان باخت.
پسری ۲۷ ساله ساکن خیابان پیروزی در شرق تهران هم که بر اثر انفجار مواد محترقه دست‌وپایش قطع شده بود، جان خود را از دست داد.
 

مرگ یک نفر در حوادث چهارشنبه‌سوری اصفهان
یک جوان 23 ساله هم در اثر شدت جراحات ناشی از انفجار مواد آتش‌زا در شهر بهارستان اصفهان جان خود را از دست داد. این جوان به دلیل انفجار مواد محترقه از ناحیه سینه و شکم به شدت مصدوم شده بود.

 

کور شدن دختر 25 ساله مهابادی
در حوادث چهارشنبه‌سوری شهرستان مهاباد هم یک دختر 25 ساله به علت تخلیه چشم، یکی از چشم‌های خود را از دست داد.


تکمیلی: 38 مصدوم در حوادث چهارشنبه پايان سال لرستان
رئيس دانشگاه علوم پزشکي لرستان گفت: در حوادث چهارشنبه پايان سال در استان لرستان، 38 نفر شامل 27 مرد و 11 زن بر اثر آتش‌سوزی و انفجار مواد محترقه مجروح شدند.
کوروش ساکي افزود: از اين مصدومان 18 نفر در بروجرد، 2 نفر در خرم‌آباد، 10 نفر در دورود، 2 نفر در اليگودرز و 6 نفر در ازنا بودند.
وي گفت: 16 نفر از اين مصدومان از ناحيه دست، 5 نفر از ناحيه چشم، 2 نفر از ناحيه پا و 15 نفر از ديگر نواحي بدن آسيب دیده‌اند.

 

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا