یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رئيس پليس فتا استان از کشف 100 درصدي جرائم فضاي مجازي توسط پليس فتا لرستان در 9 ماهه امسال خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري یافته، سرهنگ "فرهاد ابدال چگني " گفت: يکي از مهم‌ترين اهداف و ماموريت‌هاي پليس فتا صيانت از ارزش‌هاي والاي اسلامي و انساني افراد جامعه، در فضاي مجازي است.
وي افزود: تامين امنيت فضاي مجازي و تبادل اطلاعات، حفظ حريم شخصي و آزادی‌های مشروع و مقابله با تهديدات سايبري از اهداف اصلي پليس فتا است.
رئيس پليس فتا با اشاره به اين که برخي افراد به اشتباه فضاي مجازي را محيطي امن براي انجام اعمال بي‌ضابطه خود مي‌دانند، خاطرنشان کرد: اين افراد حتي به خود اجازه می‌دهند براي ساير کاربران در فضاي مجازي ايجاد مزاحمت کنند، غافل از اين که پليس فتا رسيدگي به این‌گونه جرائم را جزء اولويت کاري خود قرار داده و با برهم زنندگان امنيت و آرامش رواني افراد در فضاي مجازي، به‌طور قاطع برخورد می‌کند.
اين مقام انتظامي اظهار داشت: از اول امسال تاکنون کليه جرائم فضاي سايبري به‌صورت 100 درصدی کشف و مجرمان به مراجع قضائي معرفي شده‌اند.
ابدال چگني در پايان به شهروندان توصيه کرد: با دقت، هوشياري، رعايت نکات ايمني و استفاده صحيح از فضاي مجازي از سوءاستفاده مجرمان فضاي سايبر جلوگیری کنند و به‌راحتی به افراد اعتماد نکنند و اطلاعات شخصي به‌ویژه اطلاعات مهم مانند شماره‌حساب، رمز دوم کارت، آدرس محل سکونت، کد ملي و ... را در اختيار ديگران قرار ندهند.

دیدگاه‌ها   

#1 اکبر ظهرابی 1395-10-05 20:24
با تشکر از پلیس فتا وجدانا رفتارشون با همه مراجعه کنندگان با احترام و با صبر و خوصله است .در حالیکه روی میز هر کدومشون دهها پرونده هست اما مراجعه کنندگان را هم با روی باز پذیرا می شوند.
نقل قول کردن
#2 حامدنصیری خرم اباد 1395-10-05 21:50
با تشکر از تلاش متخصصان پلیس فتا.به نظرم خوبه پلیس فتا استان با ادارات مختلف جلسات آموزشی مشترک بزارنند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا