یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

سيداحمد ميرعمادي نماينده ولي فقيه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد - يافته

[حجت‌الاسلام] سيداحمد ميرعمادي - نماينده ولي فقيه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد از 27 فروردين 1387 اهل مازندران
(به جاي حجت‌الاسلام "سيد كاظم حسيني‌ميانجي" منصوب شد)

 

حبيب الله دهمرده استاندار لرستان - يافته نيوز

[دكتر] حبيب‌الله دهمرده - استاندار لرستان از 2 مرداد 1389 تا 5 مهر 1392  اهل زابل سيستان و بلوچستان

 (به جاي "سيد حسين صابري‌اناركي" منصوب شد)

حسن شريعت نژاد معاون سياسي امنيتي استاندار لرستان - يافته

حسن شريعت‌نژاد - معاون سياسي‌امنيتي استانداري لرستان از 11 تير 1390 تا 24 خرداد 1392 - اهل خرم‌آباد

 (به جاي "علي چراغيان" منصوب شد)

سجاد معين‌فارساني- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان 1392

سجاد معين‌فارساني- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان از 26 شهريور 1391 تا يكم تير 1392

از يكم تير 1392 تا 11 آبان 1392 معاون سياسي و امنيتي استانداري لرستان - اهل فارسان چهارمحال و بختياري
(به جاي "محمدرضا لرستاني" در معاونت پشتيباني و به جاي "حسن شريعت‌نژاد" در معاونت سياسي امنيتي منصوب شد)

 

علي  هادي‌چگني- معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان 1391

علي  هادي‌چگني- معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان از 9 تير 1390 - اهل لرستان
(به جاي "محمدرضا ملكي‌راد" منصوب شد)

 

[مهندس] حميد خورشيدوند- معاون امور عمراني استانداري لرستان از 8 تير 1390 تا 2 آذر 1392 - اهل لرستان
(به جاي "اميرحمزه حقي‌آبي" منصوب شد)

 

مرتضي ولي پوري فرماندار خرم آباد

[مهندس] مرتضي ولي‌پوري - فرماندار خرم‌آباد از 15 آبان 1390 تا 7 اسفند 1392  اهل كوهدشت
(به جاي "حسن شريعت‌نژاد" منصوب شد)

 

فتاح كمري مدير كل صدا و سيماي مركز لرستان - يافته نيوز

فتاح كمري- مدير كل صدا و سيماي مركز لرستان (افلاك) از 8 آبان 1384 تا 30 آبان 1392 - اهل ايلام

 (به جاي "حسن غفاري‌آذر" منصوب شد)

علي اسماعيليان مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي لرستان - يافته

[حجت‌الاسلام] علي اسماعيليان- مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي لرستان از 12 بهمن 1390 تا 29 مرداد 1393 اهل اصفهان
(به جاي "سيد عارف علوي" منصوب شد)

 

مسيب قباديان مدير عامل شركت مخابرات لرستان - يافته نيوز

[مهندس] مسيب قباديان- مديرعامل شركت مخابرات لرستان از 8 آذر 1389 تا 21 فروردين 1394 - اهل كوهدشت
(به جاي "محمدكاظم چنگايي" منصوب شد)

 

دكتر حسن زمانيان - رييس دانشگاه لرستان- يافته

[دكتر] حسن زمانيان - رئيس دانشگاه لرستان از 4 شهريور 1389 تا 30 تير 1393 - اهل ملاير
(به جاي "رضا صادقي‌سرابي" منصوب شد)

 

حسين اسدي پور مدير كل نوسازي مدارس لرستان - يافته نيوز

[مهندس] حسين اسدي‌پور- مدير كل نوسازي مدارس لرستان از 11 مهر 1385 تا 11 بهمن 1393 - اهل سلسله
(به جاي "حشمت‌الله اميري‌امرايي" منصوب شد)

 

شهرام ملكي مدير كل راه و شهرسازي لرستان - يافته نيوز

[مهندس] شهرام ملكي - مدير كل راه و شهرسازي لرستان از 14 آذر 1388 تا 10 خرداد 1395 - اهل سلسله لرستان

(به جاي "احمدرضا غلامي" منصوب شد) (در مسكن و شهرسازي سابق كه سال 91 با راه و ترابري ادغام شد)

حامد ويس‌كرمي- مدیر کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان 1391

حامد ويس‌كرمي- مدیر کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از 12 دي 1388 تا 10 اردي‌بهشت 1393 اهل خرم‌آباد
(به جاي "غلام‌عباس مُهري" منصوب شد)

 

مهدي اكبريان مدير عامل آبفا لرستان - يافته نيوز

[مهندس] مهدي اكبريان - مدير عامل شركت آبفا لرستان از 28 خرداد 1389 تا 6 بهمن 1393 - اهل لرستان
(به جاي "ايرج دالوند" منصوب شد)

 

حجت الله كلانتري, مدير كل آموزش و پرورش لرستان, يافته نيوز

سيد حجت‌الله كلانتري- مدير كل آموزش و پرورش لرستان از 4 مهر 1391 تا 22 آذر 1392 - اهل لرستان
(به جاي "علي ماكنعلي" منصوب شد)

 

محمد شاهرخي فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان

[سردار] محمد شاهرخي- فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از 12 مرداد 1383 تا 25 تير 1393 اهل كوهدشت
(به جاي "ابوالفضل شكارچي" منصوب شد)

 

سرهنگ علي‌حسين پازدار

[سرهنگ] علي‌حسين پازدار - معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از 1388 - اهل ازنا

 

سردار كاظم عليزاده فرمانده انتظامي لرستان

[سردار سرتيپ دوم] كاظم علي‌زاده - فرمانده انتظامي لرستان از 7 شهريور 1389 تا 14 مرداد 1392- اهل خراسان
(به جاي "حسين رحيمي" منصوب شد)

 

سرهنگ غلام‌عباس غلام‌زاده - جانشين فرمانده انتظامي لرستان 1391

سرهنگ غلام‌عباس غلام‌زاده - جانشين فرمانده انتظامي لرستان از 1390 تا 31 شهريور 1392- اهل سلسله لرستان

 (به جاي "حميد هداوند" منصوب شد)

سرهنگ خدامراد كبكي رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی لرستان از 1386 تا شهريور 1391- يافته

[سرهنگ] خدامراد كبكي- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی لرستان از 1386 تا مرداد 1391

 

سرهنگ پرويز حسيني- رئیس پلیس راهنمايي و رانندگي لرستان 1391

[سرهنگ] پرويز حسيني- رئیس پلیس راهنمايي و رانندگي لرستان از 1390 تا آذر 1392

 
سرهنگ هويدا تزار فرمانده پليس راه لرستان
[سرهنگ] هويدا تزار- فرمانده پليس راه لرستان از مرداد 1387 تا شهريور 1391

سرهنگ ايوب شرافتي فرمانده پليس راه لرستان
[سرهنگ] ايوب شرافتي - فرمانده پليس راه لرستان از مهر 1391 تا شهريور 1392

سرهنگ حسن بهشتي- رییس پلیس فتا فرماندهي انتظامي لرستان 1391

[سرهنگ] حسن بهشتي- رییس پلیس فتا فرماندهي انتظامي لرستان از 1390 تا مهرماه 1393 اهل لرستان

 

حسين ميردريكوندي مدير كل ثبت احوال لرستان

حسين ميردريكوندي - مدير كل ثبت احوال لرستان از 20 اردي‌بهشت 1391 تا 17 مرداد 1394 - اهل لرستان

 (به جاي "عزيز شلال‌نژاد" منصوب شد)

سيد محمد بحريني شركت توزيع برق لرستان

 سيدمحمد بحريني‌بروجني - مدير عامل شركت توزيع برق لرستان از 15 مهر 1388 تا 12 خرداد 1395 - اهل بروجن چهارمحال
(به جاي "سيد سعيد موسوي" منصوب شد)

 

حجت بيرانوند - مدير كل صنعت، معدن و تجارت لرستان - يافته نيوز

حجت‌الله بيرانوند- مدير كل صنعت، معدن و تجارت لرستان از آذر 1385 تا 23 اردي‌بشهت 1393 اهل لرستان
(به جاي "قدرت‌الله ولدي" منصوب شد)

 

قاسم قرباني ميراث فرهنگي لرستان

[دكتر] سيدقاسم قرباني- مدير كل ميراث فرهنگي لرستان از 31 شهريور 1391 تا 12 اسفند 92- اهل مازندران
(به جاي "عباس گودرزي" منصوب شد)

 

اردشير شيخ آزادي رئيس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات درماني لرستان

[دكتر] اردشير شيخ‌آزادي- رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان از 19 آبان 1388 تا 21 مهر 1392 - اهل پاعلم لرستان
(به جاي "قدرت‌الله شمس‌خرم‌آبادي" منصوب شد)

 

دكتر محمدرضا جعفري رئيس دانشگاه پيام نور لرستان - يافته

[دكتر] محمدرضا جعفري- سرپرست دانشگاه پيام نور لرستان از 15 اسفند 1391 تا يكم تير 1395- اهل خرم‌آباد
(به جاي "حسن علي‌زاده" منصوب شد)

 

حشمت‌الله شمس‌خرم‌آبادي مدير عامل شركت گاز لرستان

[مهندس] حشمت‌الله شمس‌خرم‌آبادي- مديرعامل شركت گاز لرستان از 19 اسفند 1391 - اهل خرم‌آباد لرستان
(به جاي "علي گودرزي" منصوب شد)

 

رحمان بيرانوند - مدير كل پست لرستان از 10 تير 1388 تا يكم اردي‌بهشت 1394 اهل لرستان
(به جاي "تراب نقي‌بيرانوند" منصوب شد)

 

هرمز نصيري شهردار خرم آباد

هرمز(فرهاد) نصيري- شهردار خرم‌آباد از 9 اردي‌بهشت 1391 تا 3 آذر 1392 - اهل خرم‌آباد
(به جاي "محمد حسين‌پور" منصوب شد)

 

اسحاق طاهري مقدم - مدير كل جهاد كشاورزي لرستان - يافته نيوز

اسحاق طاهري‌مقدم - مدير كل جهاد كشاورزي لرستان از 25 خرداد 1389 تا 8 دي 1392 اهل لرستان
(به جاي "علي حيدري" منصوب شد)

 

محمدعلي محمدي مدير كل زندانها لرستان

محمدعلي  محمدي  مديركل زندان‌هاي لرستان از  يكم اردي‌بهشت 1389 - اهل قزوين
(به جاي "سيد فاضل موسوي‌جلال" منصوب شد)

 

مرتضي خاكباز اوقاف و امور خيريه لرستان

[حجت‌الاسلام] مرتضي خاكباز- سرپرست اوقاف و امور خيريه لرستان از 11 دي 1391 - اهل ازنا لرستان
(به جاي "مرتضي محمدي" منصوب شد)

 

جعفر بدري دادگستري لرستان

جعفر بدري - رئيس كل دادگستري لرستان از 22 فروردين 1390 - اهل بوشهر
(به جاي "ذبيح‌الله خداييان" منصوب شد)

 
حسين‌رضا دلفان رئيس دادگستري خرم‌آباد
حسين‌رضا دلفان - رئيس دادگستري خرم‌آباد از 11 بهمن 1391 اهل دلفان

علي‌رضا انصاري مدير كل بازرسي استان لرستان

علي‌رضا انصاري - مدير كل بازرسي استان لرستان از 25 آبان 1390 تا 28 اردي‌بهشت 1394 اهل كهكيلويه و بويراحمد
(به جاي "مسعود صفري" منصوب شد)

 

بهرام براري- مدیر کل تعزیرات حکومتی لرستان از 28 مهر 1391 - اهل كرمانشاه

بهرام براري- مدیر کل تعزیرات حکومتی لرستان از 28 مهر 1391 - اهل كرمانشاه
(به جاي "داريوش جودكي" منصوب شد)

 

محسن مرادي- مدیر کل ثبت اسناد و املاک لرستان از 29 مرداد 1387 تا 27 مرداد 1392 - اهل لرستان

محسن مرادي- مدیر کل ثبت اسناد و املاک لرستان از 29 مرداد 1387 تا 27 مرداد 1392 - اهل لرستان
(به جاي "عبدالكريم حبيب‌الهي" منصوب شد)

 

پيمان آستركي- مدیر کل پزشکی قانونی لرستان

پيمان آستركي- مدیر کل پزشکی قانونی لرستان از 1387 تا 2 اسفند 1393 اهل لرستان

 

سعيد رازاني- دادستان عمومي و انقلاب خرم‌آباد از 1386 اهل خرم‌آباد

سعيد رازاني- دادستان عمومي و انقلاب خرم‌آباد از 1386 اهل خرم‌آباد
(به جاي "ذبيح‌الله خداييان" منصوب شد)

 

محمدرضا واعظي پور استاندارد و تحقيقات صنعتي لرستان

محمدرضا واعظي‌پور - مدير كل استاندارد و تحقيقات صنعتي لرستان از 17 آذر 1388 تا 23 آذر 1392- اهل سيستان و بلوچستان
(به جاي "اصغر صالح‌زاده" منصوب شد)

نورالدين سپهوند مدير كل هواشناسي لرستان - يافته

نورالدين سپهوند- مدير كل هواشناسي لرستان از 1390 تا 18 شهريور 1393 اهل لرستان

 (به جي "قاسم سعيدي" منصوب شد)

امير سرتيپ‌  مهدي مددي - فرمانده لشكر 84 لرستان

[امير سرتيپ‌دوم]  مهدي مددي - فرمانده لشكر 84 ارتش لرستان از 17 اسفند 1390 تا 10 آبان 1395 اهل بهشهر

 (به جاي "حسن تقوي" منصوب شد)

مصطفي اسكندري مدير كل بنياد شهيد لرستان

مصطفي اسكندري‌‌‌ملايري - مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران لرستان از 1389 تا 12 آذر 1392- اهل ملاير
(به جاي "محمدرضا رجايي‌پور" منصوب شد)

 

جواد گودرزي مدير كل دامپزشكي لرستان

[دكتر] جواد گودرزي - مدير كل دامپزشكي استان لرستان از 3 مهر 1385 تا 26 فروردين 1393 اهل لرستان
(به جاي "ان‌شاء‌الله ولدبيگي" منصوب شد)

 

شهناز حمزه‌لويي مدير کل تامين اجتماعي لرستان

شهناز حمزه‌لويي - مدير کل تامين اجتماعي لرستان از يكم فروردين 1390- اهل خرم‌آباد
(به جاي "حشمت‌الله رشنو" منصوب شد)

 

سيدمجيد صادقي‌راد مدير درمان تامين اجتماعي لرستان

[دكتر] سيد مجيد صادقي‌راد - مدير درمان تامين اجتماعي لرستان از 1383 تا 28 مهر 1392 اهل تهران
(به جاي "سيد مجتبي سيدين" منصوب شد)

 

نصرت‌الله حيدري مدير كل حمل و نقل و پايانه‌هاي لرستان

نصرت‌الله حيدري - مدير كل حمل و نقل و پايانه‌هاي لرستان از 20 مرداد 1386 تا 31 تير 1393 اهل كرمانشاه
(به جاي "محمدعلي اشرفي" منصوب شد)

 

علي‌اميد سيفي مدير عامل آب منطقه‌اي لرستان

علي‌اميد سيفي - مدير عامل آب منطقه‌اي لرستان از 12 آبان 1389 - اهل لرستان
(به جاي "اميرحمزه حقي‌آبي" منصوب شد)

 

حسين سلاحورزي - يافته نيوز

حسين سلاح‌ورزي - رئيس اتاق بازرگاني خرم‌آباد از اسفند 1389- اهل خرم‌آباد
(به جاي "حسين جهانگير" انتخاب شد)

 

علي‌رضا كاكاوند مدير عامل شركت آب و فاضلاب روستايي لرستان 1391

علي‌رضا كاكاوند - مدير عامل شركت آب و فاضلاب روستايي لرستان از 22 اردي‌بهشت 1388 اهل لرستان

 (به جاي "سيد محسن هاشمي‌ثمره" منصوب شد)

محمدحسين بازگير مدير كل محيط زيست لرستان

محمدحسين بازگير - مدير كل محيط زيست لرستان از 26 فروردين 1389 تا 25 خرداد 1393 اهل لرستان
(به جاي "علي‌رحيم كاكاوند" منصوب شد)

 

غلام‌رضا ساكي- مدير امور شعب بانك ملي لرستان - يافته نيوز

غلام‌رضا ساكي‌ - مدير امور شعب بانك ملي لرستان از 27 فروردين 1392- اهل خرم‌آباد
(به جاي "حجت‌الله نظري" منصوب شد)

حجت‌الله گوديني مدیر بانک کشاورزی لرستان
حجت‌الله گوديني- مدیر بانک کشاورزی لرستان از 2 شهريور 1391 تا 29 تير 1394 اهل كرمانشاه
(به جاي "علي‌اكبر فهيمي" منصوب شد)

سيد اميرحسين شمس‌دولت‌آبادي مدير شعب بانك تجارت لرستان
سيد اميرحسين شمس‌دولت‌آبادي - مدير شعب بانك تجارت لرستان از 28 شهريور 1391 تا 27 خرداد 1394 اهل اراك
(به جاي "علي‌رضا بلوردي" منصوب شد)

 

[حجت‌الاسلام] قاسم متقي‌نيا - رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد خرم‌آباد از 4 آبان 1391 تا 27 آذر 1392 اهل لرستان

 (به جاي "عبدالرضا جمال‌زاده" منصوب شد)

حسين‌رضا  مرادي - مديرعامل جمعيت هلال‌احمر لرستان از 10 مرداد 1391 تا 5 بهمن 1395 - اهل بروجرد
(به جاي "ذبيح‌الله سياهپوش" منصوب شد)
 
ناصر طرهاني‌نژاد رئيس دانشكده فني و حرفه‌اي خرم‌آباد
ناصر طرهاني‌نژاد - رئيس دانشكده فني و حرفه‌اي خرم‌آباد از 27 مهر 1387 تا 25 بهمن 1393 اهل خرم‌آباد
 

 ناصر فريد مدیر‌کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان

ناصر فريد - مدیر‌ کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان از 1386 تا 20 آبان 1393 اهل خرم‌آباد
 
ایوب احمدی‌جناقرد مدير كل ديوان محاسبات لرستان

ایوب احمدی‌جناقرد- مدير كل ديوان محاسبات لرستان از 29 شهريور 89 تا 14 بهمن 92 اهل اردبيل

تيمور هدايتي مدير كل امور اقتصاد و دارايي و لرستان
تيمور هدايتي - مدير كل امور اقتصاد و دارايي و لرستان از 9 تير 1390 تا 15 خرداد 1395 اهل لرستان
(به جاي "علي‌ هادي‌چگني" منصوب شد)
 
 مجيد ياراحمدي رئیس پارک علم و فناوری لرستان

مجيد ياراحمدي- رئیس پارک علم و فناوری لرستان از 17 شهريور 1391 تا 17 بهمن 1394 اهل لرستان

محمدتقي كاييدي مدير كل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان لرستان

محمدتقي كاييدي - مدير كل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان لرستان از 13 اردي‌بهشت 1390 تا يكم مرداد 1394 اهل پلدختر
(به جاي "تيمور احمدوند" منصوب شد)

فرزاد رستمي - مدير شعب پست بانك لرستان
فرزاد رستمي - مدير شعب پست بانك لرستان از 1386 - اهل لرستان

 دكتر كيانا شاه‌زماني رئیس بنیاد نخبگان لرستان
كيانا شاه‌زماني - رئيس بنياد نخبگان لرستان از 4 خرداد 1391 تا 19 فروردين 1394

تيمور سپهوند رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان لرستان

تيمور سپهوند- رئیس هیأت نظارت بر انتخابات لرستان از 25 مرداد 1390 اهل لرستان
 (به جاي "سيد مرتضي طاهري" منصوب شد)
 
داريوش كوشكي مدیر کل شرکت ارتباطات زیرساخت استان لرستان
داريوش كوشكي- مدیر کل شرکت ارتباطات زیرساخت لرستان از 29 آبان 1391 اهل لرستان
و (با حفظ سمت) سرپرست شركت فناوري اطلاعات لرستان از 29 آبان 1391 تا 18 فروردين 1395
 
 رضا آزادي مدير امور شعب موسسه مالي اعتباري مهر لرستان
رضا آزادي - مدير امور شعب موسسه مالي اعتباري مهر (بانك مهر اقتصاد) لرستان از 1387 تا 29 خرداد 1390

 
گردآوري و تدوين آرشيو: رضا جايدري

دیدگاه‌ها   

#1 داریوش 1396-06-13 08:59
با سلام چرا تصاویر بعضی از مدیران را حذف نموده اید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا