یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

بيان لردو‌هفته‌نامه "بيان لر"

صاحب امتياز و مدير مسوول: محمدجعفر ايراني

ترتيب انتشار: دوهفته‌نامه

گستره توزيع: لرستان

تاريخ مجوز: 16 اسفند 1389

 

نشريه "بيان لر" با مشي تحليلي انتقادي، اسفند 1389 پس از قريب به 8 سال در نوبيت بودن، از هيات نظارت بر مطبوعات كشور مجوز انتشار گرفت.

اولين نشريه تحليلي استان لرستان با شعار "توسعه حق لرستان و انتشار اخبار و اطلاعات وظيفه ماست" در قالب نشريه‌اي 8 صفحه‌اي تمام رنگي با ادبياتي متفاوت پاي به عرصه مطبوعات ايران و استان نهاد.

اولين شماره اين نشريه در کوتاه‌ترين زمان ممکن و هم‌زمان با ‌روز گرامي‌داشت مقام معلم در اردي‌بهشت 1390 به زيور طبع رسيد و در استان لرستان توزيع گرديد.

"محمدجعفر ايراني" صاحب امتياز و مديرمسوول نشريه بيان لر داراي مدرك دکتراي حقوق جزا و جرم‌شناسي است که در دومين سال انتشار بيان لر با اقبال عمومي اهالي مطبوعات استان مواجه و عضو منتخب هيات مديره خانه مطبوعات استان و متعاقب آن با کسب تمامي آراي مجمع عمومي مطبوعات کشور، عضو منتخب خانه مطبوعات ايران شد.

اين نشريه داراي رويکردي تحليلي با نگاه به تحولات ايران و جهان اسلام بوده که براي اولين بار از توان و تخصص حقوق‌دانان استان و کشور بهره برده و سرويسي را به حقوق کاربردي اختصاص داده است.

وب‌سايت بيان لر و سرويس ارسال پيامک با شماره اختصاصي 3000636161 از مهم‌ترين پل‌هاي ارتباطي اين نشريه مستقل و حرفه‌اي با مخاطبين خود مي‌باشد.

وب‌سايت  http://bayanlor.com

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها   

#1 حقیقی 1392-07-28 09:39
سلام وتشکرازمطلب کوتاه وزیبایتان افتخار ما شما ودکترایرانی وهمه قلم بدستان مستقل بوده وهست.موفق باشید وهمیشه بیان ماباشید
نقل قول کردن
#2 حامدی 1392-08-03 00:47
سلام و درود بر یافته وتشکراز دکترایرانی فهیم وفکور که با بیان لر ادبیات جدیدی در مطبوعات استان وارد نمود
نقل قول کردن
#3 شهرام سبزواری 1392-08-12 08:31
لرستان پیشرفت نمی کند ونخواهدکرد. تازمانی که فرهنگ واصول اخلاقی وحرفه ائی گری درآن باب نشود از کوزه همان می طرود کاندر اوست...نشریات و بیان لر کورسوهائی از این فرهنگ سازیهاست
نقل قول کردن
#4 مصطفی ساکی زاده 1394-06-04 15:09
با سلام و درود خدمت برادر عزیز و بزرگوارم جناب آقای دکتر ایرانی آرزوی توفیق و تندرستی را از در گاه حق برای جنابعالی و سایر همکاران محترمتان در هفته نامه وزین بان لر مسئلت مینمایم
نقل قول کردن
#5 زهرا امیدی 1394-07-05 13:44
سلام خدمت شما عزیزان لطفا درباره لرستان بیشتر تبلیغ کنید این استان خیلی ناشناخته است درباره اداب وسنن ودیگر چیز های ان بیشتر تبلیغ کنید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا