یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رئیس هیات کشتی لرستان از درخواست برگزاری مسابقات آسیایی در خرم‌آباد خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، "وحید والی‌زاده مرادی" در حاشیه دومین روز از برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی کشور در خرم‌آباد، در خصوص گرفتن میزبانی مسابقات بیان کرد: به دنبال میزبانی خوبی که در رده نوجوانان و لیگ در لرستان داشتیم و پس از بررسی و تائید فدراسیون، با درخواست لرستان مبنی بر میزبانی مسابقات بزرگ‌سالان آزاد و فرنگی قهرمانی کشور در خرم‌آباد موافقت شد.
وی ادامه داد: بعد از این رقابت‌ها تلاش می‌کنیم تا میزبانی مسابقات آسیایی را به دست بیاوریم.
والی‌زاده مرادی بیان داشت: برای انتخاب تیم لرستان، مسابقات انتخابی استان را برگزار کردیم، هر چند در کشتی آزاد با توجه به اینکه 3 کشتی‌گیر شاخص ما که شانس بالای مدال داشتند به دلیل مصدومیت و حضور در اردوی تیم ملی نتوانستند در مسابقات انتخابی شرکت کنند، ولی ما به احترام قانون فقط نفرات برتر مسابقات انتخابی استان را برگزیدیم.
وی با اشاره به اینکه تمام تبلیغات دور تشک بر عهده‌ی اسپانسر فدراسیون کشتی است، خاطرنشان کرد: بانک پاسارگاد به عنوان اسپانسر سالیانه‌ی فدراسیون در تمامی مسابقات کشتی در هر شهر از ایران تبلیغات انحصاری اطراف تشک را بر عهده دارد و هیچ مبلغی از این طریق به حساب هیات کشتی لرستان واریز نشده است.
وی ادامه داد: در راه برگزاری باکیفیت این مسابقات، شهرداری و شورای شهر خرم‌آباد، آموزش و پرورش لرستان و اداره ورزش و جوانان لرستان به ما کمک کردند.
رییس هیات کشتی استان لرستان سطح فنی مسابقات را بالا دانست و افزود: به‌جز تعدادی از ملی پوشان شرکت‌کننده در مسابقات جهانی فرانسه، همه‌ی نفرات مطرح و مدعیان پوشیدن لباس تیم ملی در این رقابت‌ها حاضر هستند.
والیزاده مرادی در پایان از همکاری اعضای شورای تامین شهرستان خرم‌آباد و نیروی انتظامی در برقراری امنیت و نظم مسابقات تشکر و قدردانی کرد.
شایان ذکر است رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور – گروه الف به مدت 2 روز و با حضور 300 ورزشکار و مربی از 20 استان کشور در سالن ورزشی شهید چاغروند مجموعه تختی خرم‌آباد در حال برگزاری است؛ نفرات نخست تا سوم این رقابت‌ها مجوز حضور در مرحله اول انتخابی تیم ملی را کسب خواهند کرد.

خبر: رضا طولابی

دیدگاه‌ها   

#1 امین 1396-08-12 14:46
عالی ولی باید سالن بزرگتر و امکانات به روزتری فراهم کرو وپخش تصاویر بصورت HD باشه..
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا