یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

سر مربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد به قضاوت بد تیم داوری برای هر دوتیم ملوان و خیبر اشاره و اظهار کرد: این پیروزی نوش جان مردم انزلی باشد.
به گزارش ایرنا، داود حق‌دوست پس از شکست تیمش در مقابل ملوان بندرانزلی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: تیم داوری هم برای ملوان و هم خیبر خرم‌آباد خیلی بد سوت زد و تمرکز ما را برهم ریخت.
وی با تبریک این پیروزی به تیم ملوان بندرانزلی افزود: انزلی چی ها همشهریان من هستند و ملوان هم تیم جوان و خوبی است.
حق‌دوست با اشاره به این که کارشناسان داوری باید درمورد این بازی نظر دهند، گفت: پرچم زدن کمک‌داور بازی پس از گل معنایی نداشت چرا که کمک‌داوران پس از گل به سمت مرکز زمین حرکت می‌کنند.
وی یادآور شد: کل هزینه‌ی تیم خیبر خرم‌آباد 220 میلیون تومان بوده و این مبلغ هزینه یک بازیکن لیگ یکی هم نیست.
حق‌دوست با اشاره به رفتار نامناسب مسئولان باشگاه ملوان بندرانزلی با بازیکنانی چون پژمان نوری و مازیار زارع افزود: مسئولان این تیم با بزرگان فوتبال شهر خودشان خوب رفتار نکردند و حداقل کاری که می‌توانستند انجام دهند تجلیل از این بازیکنان و بدرقه آن‌ها بود.
تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در ادامه رقابت‌های لیگ یک جام ازادگان و از هفته سیزدهم عصر جمعه میهمان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بود که درنهایت با گل وقت‌های اضافه شاهین ثاقبی نتیجه بازی را به میزبان واگذار کرد.
 
خیبر حریف خطرناکی است
سر مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اظهار تشکر از هواداران ملوان بندرانزلی به دلیل رعایت اصول اخلاق در این بازی گفت: تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد برای هر حریفی می‌تواند خطرناک باشد.
محمد مایلی کهن» غروب جمعه در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد اظهار کرد: تیم خیبر پرتلاش ظاهر شد و به همین دلیل در نیمه اول موقعیت کمی برای گلزنی داشتیم.
وی با اشاره به فشار و پرس زیاد تیم خیبر خرم‌آباد بر روی تیم ملوان افزود: با وجود بازی تک‌ضرب و روی زمین بازیکنان ملوان، خیبر خرم‌آباد توانسته بود عرصه را بر ما تنگ کند.
مایلی کهن به تحلیل قوای جسمانی تیم حریف در نیمه دوم بازی اشاره و تصریح کرد: این پیروزی برای ما به‌اندازه 6 امتیاز ارزش داشت و آن را به هواداران ملوان تقدیم می‌کنم.
وی با اشاره به وضعیت نامناسب چمن ورزشگاه تختی انزلی افزود: با توجه به تعطیلی سه‌هفته‌ای لیگ تا بازی بعدی ملوانان در خانه، وضعیت چمن ورزشگاه نیز بهبود می‌یابد.
 

دیدگاه‌ها   

#1 احسان 1395-08-22 08:20
لعنت بر ناداوری.
نقل قول کردن
#2 سپهر 1395-08-22 19:15
ناداوری های پی در پی مانع موفقیت خیبر شدند...این روند علیه نماینده محبوب اما تنهای فوتبال لرستان تا کی ادامه خواهد داشت؟!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا