یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

خیبر خرم‌آباد که در چند هفته‌ی ابتدایی فصل جاری لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور، با کسب نتایج ضعیف در قعر جدول رده‌بندی قرار داشت ، پس از حضور "داوود حق‌دوست" به عنوان سرمربی و پیروزی‌های خارج از خانه، ضمن رها شدن از قعر جدول، بازیکنان این تیم بازی‌های جانانه‌ای در چند مسابقه اخیر به نمایش گذاشتند و تا حدودی به اوضاع تیم سر و سامان دادند.

برای اطلاع از آخرین وضعیت تیم و بحث در خصوص مسائل مختلف، دقایقی با سرمربی خیبر خرم‌آباد هم‌کلام شدیم که در ادامه خواهید خواند:
 
شما قبل از قرارداد با خیبر از وضعیت بد مالی باشگاه خبر داشتید و با آگاهی مسؤولیت فنی را پذیرفتید، دیگر بهانه‌ای ندارید، قبول دارید؟
بله من کاملاً شرایط را می‌دانستم و با آگاهی کامل به خیبر پیوستم، من با دلم به این تیم آمدم، انتظار دارم یک سری امکانات حداقلی برایم مهیا باشد، احساس می‌کنم تا 10 سال در خرم‌آباد خواهم ماند، خوشبختانه مدیران خیبر فوتبالی هستند و ما درک متقابلی نسبت به هم داریم، وجود حیدر بهاروند برای فوتبال لرستان یک نعمت است.
 
ارزیابی شما از سطح کیفی بازیکنان خیبر چیست؟
بازیکنان خوب و با کیفتی داریم و با همین ظرفیت هم می‌توانیم جز 5 تیم بالای جدول باشیم،
 
آیا شما مدیر برنامه دارید؟ و نظرتان در خصوص دلالی در فوتبال چیست؟
بله مدیر برنامه دارم، آن هم خدا هست، در خصوص دلالی در فوتبال هم متأسفانه وجود دارد، اما فوتبال پاک و زیباست این آدم‌ها هستند که با اقدامات خود آن را آلوده می‌کنند.
 
با توجه به شرایط خیبر در جدول پذیرش مسوولیت این تیم برای شما ریسک بزرگی به حساب آمد، چقدر به تغییر شرایط امیدوار بودید؟
اگر امیدوار نبودم قبول نمی‌کردم و نمی‌آمدم، ما قبل از شروع فصل نیز با مسوولین خیبر صحبت‌هایی داشتیم ولی در آن مقطع نشد که به خرم‌آباد بیایم، ولی بعد از 8 هفته بالاخره آمدم، من مرد روزهای سخت هستم و به شما قول می‌دهم با توجه به توان بازیکنانم امسال خیبر متفاوتی را خواهید دید.
 
مبلغ قراردادتان را بیان می‌کنید؟
من خیلی روی مسائل مالی بحثی نداشته‌ام، مهم‌ترین آیتم قرارداد من پاداش صعودی است که منعقد شده است.
 
در این مدت کوتاه که آمده‌اید بیشتر روی چه مسائلی کار کرده‌اید؟
بدن‌سازی و همچنین خودباوری بازیکنان را نیز ارتقا داده‌ایم، بازیکنان من بیشتر از این‌ها که دیده‌اید توانایی دارند، باید خودشان را قبول داشته باشند، آن‌ها قادر هستند هر حریفی را مغلوب کنند.
 
حرف نگفته‌ای اگر باقی‌مانده است بفرمایید.
انتظار داریم تمامی مسوولان استان که دل در گرو ورزش دارند ما را تنها نگذارند و با حمایت خودشان جوانان لرستانی را به ورزش امیدوار کنند.
گفتگو از: رضا طولابی/ یافته

دیدگاه‌ها   

#1 محمدآریان 1395-08-15 11:06
واقعا مربی بااخلاق واعتماد به نفس عالی دارد
خدا پشت وپناه ایشان بازیکنان ومسوولین تیم خبیرباشید
اما افسوس که لرستان صنعتی نمی باشد
تا ازاین تیم حمایت شود
حداقل استاندارورزش دوست وخیرین دست بکارشوند
خیبر برندی برای لرستان وغرب وشورهستش
نقل قول کردن
#2 علی دونگا 1395-08-16 13:10
وجود داود حقدوست شوک مثبتی وارد کرد و خوشبختانه تیم رو سروسامان داده و مهمترین کار انگیزه دادن به بازیکنان بود و الحمدالله جواب داد ـ انشالله همینطور روند صعودی داشته باشیم ـ همه باید کمک کنیم و یاور خیبر باشیم ـ با این مسئولین آبی گرم نمیشود ولی هوادارا مثل همیشه باید بیان و ازلحاظ روحی تیم رو حمایت کنن. ازاستاندار ورزش دوست که تاالان کمک کرده ممنونیم و تقاضا داریم بیش ازپیش ادامه دهند.
ماشالله به همه مجموعه خیبر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا