یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

هافبک وسط و کاپیتان دوم خیبر که در این فصل 8 گل در ليگ دسته اول فوتبال كشور به ثمر رسانده در مو‌رد شرایط سخت اين روزهاي سبزپوشان خرم‌آبادي گفت: خيبر طي 2 بازي اخير در نتيجه‌گيري خوب عمل كرده و روند رو به رشدی داشتیم كه مي‌خواهيم اين روند را تداوم بخشيم.
به گزارش پايگاه خبري يافته، " علی صدرا" با بيان اين كه تیم شهرداری اردبیل از لحاظ مالی و بازیکن و کادر فنی وضعیت بسيار خوبي داشت و قابل قياس با تيم ما از نظر امكانات نبود، افزود: هر دو تیم موقعیت‌های مناسبي در اين بازي داشتند و بازی زیبایی انجام شد كه البته باد شدید روي روند بازی تاثیر‌گذار بود.
وي با اشاره به اين كه در اين بازي به دنبال برد بودیم ولی از این یک امتیاز نيز راضی هستيم، اظهار داشت: متاسفانه بعد از بازی در حالی که درون اتوبوس خواب بودیم در بین راه ساعت 4 نیمه شب اتوبوس خراب شد و تا ساعت 11 که مشكل اتوبوس حل شد واقعا لحظات سختی را سپری کردیم.
صدرا افزود: با توجه به بدی آب و هوا در مسير حركت مجبور شدیم بیرون از اتوبوس با روشن کردن آتش خودمان را گرم نگه داریم.
وي تصريح كرد: به هر حال ساعت 21:30 سه‌شنبه‌شب بعد از تقریبا 28 ساعت به خرم‌آباد رسیدیم که اين مسافرت طولاني خستگی ما را چند برابر کرد.
بازيكن قديمي تيم خيبر با بيان اين كه تیم ما از مشکلات مالی رنج می‌برد، خاطرنشان ساخت: در حالی كه 4 ماهه حقوق نگرفتیم و البته امکانات مناسبی هم نداریم، نبردي نابرابر با تيم‌هاي پرامكانات داريم و اين نتايج نسبت به بضاعت مالي ما، بسيار خوب است.
صدرا گفت: شاید تنها تیمی باشیم که تقريبا همه مسافرت‌ها را با اتوبوس انجام می‌دهیم که اين موضوع باعث خستگی مضاعف و مصدومیت بازيكنان ما مي‌شود و متاسفانه اكثر مسئولان لرستان ما نسبت به اين وضعيت بي‌توجه بوده و كارايي براي حل مشكلات استان را ندارند.
وي تاكيد كرد: با وجود همه‌‌ي ناملايمات، به خاطر شهرمان و هواداران خون‌گرم خیبر، اين چند بازي را نيز با تمام توان بازي مي‌كنيم.
صدرا در خصوصي بازي حساس هفته آينده مقابل داماش گيلان گفت: بازی با داماش 6 امتیازی است و بدون شک داماش براي فرار از سقوط بازی انتحاری انجام خواهد داد.
وي با بيان اين كه داماش بازیکنان خوب و با تجربه‌اي در اختيار دارد، تصريح كرد: با اين وجود ما ميزبان هستیم و در شهر خودمون با حمایت طرفداران پرشور و متعصب، فقط به دنبال 3 امتیاز بوده و با تمام توان در اين بازي مي‌جنگيم.
 هافبك چپ‌‌پاي خيبر در پايان با حسرت گفت: بدون شک اگر مشکلات مالی نبود شاید الان برای صعود تلاش می‌کردیم ولی باز هم خدا را شاكريم كه با وجود تمام مشكلات جزء تيم‌هاي انتهايي جدول نيستيم.
خبر: سيامك كوهگردزاده
 
علی صدرا هافبک خیبر خرم آباد

دیدگاه‌ها   

#1 وحيد بيرانوند 1395-01-26 11:13
تشكرسپاس از خبرگزاري يافته وخبرنگار پرتلاش سيامك كوهگردزاده كه اين فصل اخبار تيم خيبر را به نحواحسن انجام دادند يه خسته نباشيدحسابي به بچه هاي باغيرت رسانه ورزش لرستان
نقل قول کردن
#2 آریان 1395-01-26 12:18
افسون برای لرستان محروم نگه داشته شده
نقل قول کردن
#3 مهران رشیدی 1395-01-26 12:49
شیرهای لرستان حقشون خیلی بالاتر از این جایگاهه مطمئنم آخر فصل جز نیمه بالایی جدولن
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا