یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

این روزها برخی از قلم به دستان استان با انتشار مطالبی سفارشی، رسانه‌ها را به نقد سازنده تشویق کرده و در جاهایی هم ادعا کرده‌اند که: آنچه در لرستان‌ کمتر می‌بینیم‌ نقد سازنده و مفید است.
بگذریم از این که انتشار این گونه یادداشت‌های سفارشی و احساسی از جانب این افراد، مسبوق به سابقه است و همواره در طول تصدی سایر مقامات و به خصوص استاندار پیشین نیز مشابه‌اش را خوانده بودیم، اما همین دوستان در دوران تصدی «هوشنگ بازوند» و استانداران پیشین نیز از مجیزگویان سینه سوخته بودند و ادعا داشتند که لرستان گل و بلبل است.
باید از این‌ها پرسید حال چه شده که «نو که آمد به بازار، کهنه شده دل آزار» را فریاد می‌زنید؟
برخی از این‌ها ادعا کرده‌اند که: «لرستان باید از ته جدول سرانه درآمد در کشور، حتماً و حتماً تکان بخورد و تغییرات مثبت را همگان متوجه شوند». جل‌الخالق! این را که «مش حسن ماست فروش» هم می‌داند.
کاش اینان بفرمایند که دولت و استانداری راهکارشان برای برون‌رفت از این وضع چیست؟ اگر به خواسته این دوستان، طایفه بازی را کنار بگذاریم، آیا لرستان آباد می‌شود؟ (بگذریم از آن که برخی از همین نویسندگان، در دوران مختلف، داوطلب شورا و مجلس بودند و اولین تکیه‌گاهشان بعد از خدا، طایفه‌شان بود)!
اینان باز هم خطاب به مدیران ارشد استان، مرقوم فرموده‌اند: «صداقت، اخلاق و تلاش مضاعف را برای انتخاب نیروها، ملاک قرار دهیم».
یعنی به نظر ایشان داشتن این سه گزینه ما را به کمال اقتصادی و رفاهی می‌رساند؟ آیا بودجه لازم نیست؟ آیا تخصص به حد کفایت وجود دارد؟ این استان زیرساخت نمی‌خواهد؟ این استان مدیر لایق نمی‌خواهد؟
 
نویسندگان گرامی!
بند بندِ نوشته‌هایتان بوی مجیزگویی می‌دهد، نشان از پشت کردن به مطالبات مردم و جوانان استان را می‌دهد که نجیبانه سر در گریبان فرو برده‌اند و با فقر و بیکاری دست و پنجه نرم می‌کنند. همین جوانانی که طی روزهای اخیر نشان دادند اگر پای حیثیت ملی و مذهبی پیش آید، جان بر کف مقابل اغتشاش و توطئه می‌ایستند و سرباز ولایت می‌شوند.
 
کاش اینان از مدیرانی می‌نوشتند که به‌رغم آمار سازی‌های که به‌واسطه قلم‌به‌دستانی چون آن‌ها، رسمیت یافت، هنوز بر مسند کار هستند، اما استاندار محترم همچنان بر ادامه فعالیتشان پافشاری دارند و هنوز بر مسند امور هستند.
 
کاش این نویسندگان گرامی از این حوزه‌ها می‌نوشتند! از بیکاری و راهکارش، از توسعه نیافتگی و دلایلش و از نقش دولتها و مردم در راه رسیدن به توسعه! کاش!
 
هیچ دلسوز و دردمندی از لرستان، منکر کمک به استاندار نیست، اما بد نیست جناب خادمی و گروهش که سعی در کنترل اوضاع دارد در درجه اول برنامه خود را برای توسعه استان ارائه دهند و همچنین گزارش عملکرد حضور 100 روزه در استان را منتشر کند و بگویید برای برون‌رفت از وضع فعلی و رساندن ما به شاخص درآمدی استان کهکیلویه و بویراحمد (مورداشاره نگارندگان) چه تمهیداتی داشته و دارند؟ البته امیدواریم که استاندار محترم وظیفه تدوین این گزارش عملکرد 100 روزه را به مجیزگویان ندهد و رو راست به مردم از برنامه‌ و خدماتش بگوید.
 
 
مجیزگویان ادواری لرستان حواسشان باشد که دردِ نان آن‌ها را به مجیزگویی نکشاند چون رشد مجیزگویی که تملق و چاپلوسی را تداعی‌گر است منجر به گسترش فرهنگ مداهنه می‌شود.
تاریخ ما بر خود بسیار از این دست افراد دیده است، پاچه خوار و مجیزگو.
 
نام محفوظ

دیدگاه‌ها   

#1 حسن 1396-10-15 21:56
درود بر یافته . بعضی هابه هر دری میزنند تا فقط دیده شوند و این ناشی از یک حفره شخصیتی است که با خود دارند
نقل قول کردن
#2 رشیدی 1396-10-15 21:56
بسیار دقیق ، خودشان فقط خودشان را تحویل می گیرند .
نقل قول کردن
#3 آیدا 1396-10-15 22:56
درود بر شما مدیرت محترم یافته .

مطلب بسیار زیبا و دقیقی بود . بله ای کاش این مجیز گویی به کل نابود شود
نقل قول کردن
#4 شهروند 1396-10-15 22:57
چاپلوسان و منافقان خیلی خطرناکند هر مدیری بتواند این گروه را از خود دور کند مطمئنا موفق خواهد شد
نقل قول کردن
#5 همشهری 1396-10-15 23:00
یادداشتی که انتشارش جز از یافته بر نیاید.
احسنت به یافته.
داشتیم ناامید میشدیم
نقل قول کردن
#6 محمد 1396-10-15 23:58
اینگونه افراد عامل بیچارگی جامعه اند، حال خوش و سیری خود و حال بد و گرسنگی خودشان را به همه جامعه تعمیم میدهند!! از دوستان یافته که هیچکدامشان را هم نمیشناسم اما تلاش واقعگرايانه آنها را می بینم سپاسگزارم ''خداقوت''
نقل قول کردن
#7 ﺳﻤﻴﺮا ﺑﻴﺮاﻧﻮﻧﺪ 1396-10-16 00:23
ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻋﺎﻟﻲ اﺷﺎﺭﻩ ﻛﺮﺩﻳﺪ ﻫﺪﻑ اﻳﻦ ﺩﺳﺖ اﺯ ﻣﺠﻴﺰﮔﻮﻳﺎﻥ ﺗﻨﻬﺎ ﺟﻨﺠﺎﻟﻲ ﺳﺨﻴﻒ ﺑﺮاﻱ ﭼﻬﺮﻩ ﺳﺎﺯﻱ ﺳﺖ ﻛﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ ﺩﺭ ﺭاﻩ ﺭﺳﻴﺪﻥ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﻫﺪﻓﻢ خ ﻣﻮﻓﻖ ﻧﻴﺴﺘﻨﺪ و اﺯ ﺳﻮﻱ ﻣﺮﺩﻡ ﻫﻢ ﻣﺪاﻡ ﻃﺮﺩ ﻣﻴﺸﻮﻧﺪ
نقل قول کردن
#8 لرستان سرزمینم 1396-10-16 01:33
احسنت به یافته
اینان همان کسی بودید که بازوند را ژنرال می دانستید حالا چه شده که خادمی را شوالیه تشخیص داده اید،ثالثا بفرمایید طبق کدام تحلیل و آمار میدانی تشخیص داده اید که آقای خادمی شاخص فلاکت استان ک،ب را بهبود بخشیده اند که چنین مجیز گویی میفرمایید
رابعا بدعهدی و بی قانونی و رفتارهای سخیف و سطحی برخی در زمان اخیر که نامزد شورای شهر خرم آباد بودید بر همگان مسلم نمودکه......

خداوکیلی بی خیال این شهر شوید و مستقیم بروید بر دستان استاندار بوسه بزنید و مقرب شوید و از مردم مایه نگذارید

ترسم به کعبه نرسی ای اعرابی

این ره که تو می روی به ترکستان است
نقل قول کردن
#9 شهروند 1396-10-16 04:54
متاسفانه قلم بدستان عادت بدی دارند هر وقت استانداری عوض میشود به لطف وجود مطبوعات داخلی استان همه میشوند نویسنده و انواع سفارشات را به استاندار جدید میکنند که اگر استاندار بتواند آنهارا مطالعه کند نمی داند سفارش کدامیک از این نویسنده های تازه به دوران رسیده را عملی کند . آقایان لطف کنند کمتر در کار ادارات دخالت کنند و بگذارند مدیران بر حسب لیاقت و شایستگی شان وظایف خود را انجام دهند .
نقل قول کردن
#10 ا 1396-10-16 07:32
وقتی مثل آب خوردن آقای دکتر و خانم دکتر می‌سازیم. بایدم در ترافیک خودنمایی خودمون رو به هر دری بزنیم که دیده بشیم
نقل قول کردن
#11 شهروند 1396-10-16 09:58
به نقل از ا:
وقتی مثل آب خوردن آقای دکتر و خانم دکتر می‌سازیم. بایدم در ترافیک خودنمایی خودمون رو به هر دری بزنیم که دیده بشیم

سلام شما هم زحمت بکشید درس بخونید تا به شما هم بگیم دکتر، چرا شما به دیگران حسادت می کنید
نقل قول کردن
#12 شهروند 1396-10-16 13:34
آفرین به نویسنده
به راستی چرا مدیرانی که آمار کذب دادن اینگونه در جای خود با ثبات ایستاده اند؟
جرم ؛ جرمه
حال هر کی میخواد صاحب جرم باشه
اقای خادمی تو که دست دروغگویان رو ؛ رو کردی
چرا بیرونشون نمیکنی
با موندن دروغگویان در نوک هرم مدیریت شما دارید به کشور خیانت میکنید
کار نکن ها هر کسی هم که پشتشون هست رو باید از مدیریت عزل کنید
بسه دیگه این همه مدارا
عملکرد صد روزه رو به قول نویسنده علنی کن تا بفهمیم الکی مدیر نمونه نشدی
نقل قول کردن
#13 ا 1396-10-17 11:37
به نقل از شهروند:
به نقل از ا:
وقتی مثل آب خوردن آقای دکتر و خانم دکتر می‌سازیم. بایدم در ترافیک خودنمایی خودمون رو به هر دری بزنیم که دیده بشیم

سلام شما هم زحمت بکشید درس بخونید تا به شما هم بگیم دکتر، چرا شما به دیگران حسادت می کنید

خانم دکتر می‌شه در زمینه تخصصی خودتون صحبت بفرمایند؟ این انتظار زیادیه؟ اتفاقا اگر کسی به راستی تحصیلکرده و به معنای واقعی دکتر باشه، جز در موردی که تخصص داره صحبت نمی‌کنه...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا