یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

بعد از گذشت 60 ساعت، پیکر شهید میثم میرزایی مأمور لرستانی کلانتری از آب بیرون کشیده شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، عصر امروز پیکر شهید میثم میرزایی مأمور لرستانی کلانتری آبادان که عصر دوشنبه حین تعقیب یک قاچاقچی مواد مخدر در رودخانه بهمن‌شیر غرق شده و به شهادت رسیده بود، از آب بیرون کشیده شد.
صبح دوشنبه 28 فروردین‌ماه مأموران کلانتری 18 آبادان برای دستگیری متهم تحت تعقیب و سابقه‌دار در منطقه 20 متری ذوالفقاری وارد عمل شدند و زمانی که پای در مخفیگاه وی گذاشتند این سارق حرفه‌ای با دیدن مأموران با استفاده از نی‌زارهای اطراف خانه‌اش پا به فرار گذاشت.
مأموران در ادامه به تعقیب این سارق حرفه‌ای رفتند و با استفاده از قانون به‌کارگیری اسلحه اقدام به تیراندازی هوایی کردند که در این لحظه یکی از مأموران کلانتری 18 به نام میثم میرزایی منش که اهل کوهدشت لرستان است به داخل رودخانه بهمن‌شیر سقوط کرد و سارق حرفه‌ای توانست در این لحظه از دست مأموران فرار کند.
در این لحظه تیمی از مأموران امدادی و آتش‌نشانی و غواصان برای نجات گروهبان میرزایی منش وارد عمل شدند که عصر امروز موفق شدند پیکر این شهید لرستانی را از آب خارج کنند.
شایان‌ ذکر است که متهم فراری نیز روز گذشته توسط مأموران پلیس استان خوزستان دستگیر شد.


دیدگاه‌ها   

#1 اکبر-ظ 1396-01-30 18:16
با عرض تسلیت به خانواده این پلیس جوان .نیروی انتظامی می بایست برخی اموزشهای ورزشی از جمله شنا کردن را به صورت اجباری برای پرسنل در نظر بگیرد .
نقل قول کردن
#2 شهروندخرم آبادی محروم 1396-01-30 19:41
دعای مردم گلدشت به مسولین خصوصآاستانداروش هردا رکه ماهم آرزوداریم یک روزی افتتاح سه راهی گلدشت راببینیم امامردم گلدشت معتقدهستند که این آرزورابه گورمیبرندچون ما اهل ایران ولرستان نیستیم که 2سال است سه راه راخراب کرده اندوماهمه عزادارآن هستیم
نقل قول کردن
#3 شهرام 1396-01-30 21:34
خدارحمتش کنه وبه خانواده محترمشون صبرعطاکنه.ایشون جان خودش روفداکردکه این قاچاقچی کثیف به دام بیفته.مسیولین وجدان کاری رویادبگیرن.
نقل قول کردن
#4 حسینی 1396-01-31 09:34
روحش شاد . خدا به خانواده محترم صبر عطا فرمایید
نقل قول کردن
#5 همدوره ای شهید 1396-01-31 13:45
میثم داداش شهادت مبارک .خیلی زود رفتی
یاد اون روزا بخیررررر
نقل قول کردن
#6 لربختیاری 1396-01-31 15:49
مردم آرزوهای خوب خوب میکنن استاندار و شهردار کاری کردن ک ما اهالی گلدشت شرقی و غربی آرزوی ی درست شدن سه راه گلدشت رو داریم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا