یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان به عنوان رییس ناحیه غرب منطقه تهران منصوب گرديد.
به گزارش پايگاه خبري يافته، مراسم توديع معاون بازرگانی منطقه لرستان با حضور مدیر و کارکنان شرکت در محل سالن جلسات ستاد منطقه برگزار شد.
در این مراسم مدیر منطقه اظهار کرد‌: دوران خدمات اداری به سرعت می‌گذرد و آنچه می‌ماند نقشی است که افراد در دوران مسئولیت خویش به جای گذراند‌.
پیمان بهرامی افزود: مسئولیت‌های شغلی اعتباری می‌باشند و ارزشی این مسئولیت‌ها تنها در خدمتی نهفته است که برای مردم و برای ارتقاء فعالیت‌های سازمان انجام می‌دهد.
در پایان این مراسم نیز  از خدمات مهندس "سيد پيمان جزایری" با اهدای لوح و هديه از سوی مدیر و کارکنان منطقه قدر‌دانی شد.
جزایری متولد 1356 در خرم‌آباد است كه ۱۵ سال سابقه كار در شركت نفت را دارد و اكنون به عنوان رییس ناحیه غرب منطقه تهران منصوب شده است.
شركت نفت لرستان 3 معاون دارد كه علاوه بر مديرت بازرگاني، مسئوليت معاونت اداري و مالي با "داريوش لهراسب" و "يوسف روشني" معاون فني عملياتي اين شركت هستند و "مراد دالوند" نیز جانشين جزايري شده است. دالوند پیش از این کارشناس معاونت بازرگانی شرکت نفت لرستان بوده و مدرک تحصیلی لیسانس بازرگانی دارد.
قابل ذكر است تاریخچه سوخت‌رسانی در استان لرستان از سال ۱۳۰۲ شروع شده، اما به صورت مستند شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان سال ۱۳۱۲در قالب کارگزاری، معاون شركت نفت لرستان، رئيس ناحيه غرب تهران شدشعبه و ناحیه آغاز به فعالیت نموده و سال ۱۳۷۱ به منطقه ارتقا یافته است. این منطقه شامل ۷ ناحیه به اين شرح است:
۱. ناحیه مرکزی (خرم‌آباد)
۲.  ناحیه بروجرد
۳.  ناحیه ازنا
۴. ناحیه دورود
۵. ناحیه الیگودرز
۶ .  ناحیه کوهدشت
۷.  ناحیه پلدختر

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا