یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

تيم‌های كشتي آزاد و فرنگی بيمه رازي لرستان با اقتدار به عنوان قهرماني مرحله اول مسابقات ليگ كشتي باشگاه‌های كشور دست یافتند.
به گزارش پایگاه خبری یافته، در پايان اين رقابت‌ها كه به صورت دوره‌ای در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه 10 و 11 شهریورماه در خرم‌آباد برگزار شد، تیم رازی لرستان در هر دو رشته آزاد و فرنگی به مقام قهرمانی رسید.
در رشته آزاد که با حضور پنج تیم و در یک گروه برگزار شد، تيم بيمه رازي با 4 پيروزي به عنوان قهرماني رسيد.
در مسابقات کشتی فرنگی هم هشت تیم حضور داشتند که تیم بیمه رازی با شکست رقبا، عنوان قهرمانی را کسب کرد.
حاشیه‌های روز دوم مسابقات:
در حالی که یک روز قبل از برگزاری مسابقات، اعلام شد "رسول خادم" رئیس فدراسیون به دلیل سفر خارج کشور به خرم‌آباد سفر نخواهد کرد، بر نوشته بنر بزرگی در بهترین نقطه‌ی سالن نصب و مقدم ایشان را گرامی داشتند!
"سعید عبدولی" دارنده مدال برنز المپیک 2016 ریو در روز پایانی با حضور در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد، از نزدیک شاهد و ناظر مسابقات فینال بود.
در روز دوم، استقبال بهتری نسبت به روز اول از سوی تماشاگران صورت گرفت و حدود یک هزار کشتی دوست لرستانی یک‌پارچه و بی‌امان تیم رازی لرستان را تشویق کردند.
هیجان‌انگیزترین کشتی روز آخر بی‌تردید رقابت "میلاد خسروی" کشتی‌گیر لرستانی بیمه رازی در فینال مسابقات بود، خسروی در حالی که با دو امتیاز از حریف خود عقب افتاده بود، در ادامه با یک کشتی فنی و جسورانه موفق شد 12 بر 4 پیروز میدان شد.
در جریان برگزاری دیدارهای فینال، یکی از تماشاگران که سن و سالی از وی گذشته بود در یک چشم بر هم زدن خود را به حسن رنگرز رساند و با قلاب کردن دست دور کمر رنگرز به نشانه‌ی دوستی ثانیه‌هایی او را از زمین جدا کرد!
در ساعات پایانی مسابقات، هوشنگ بازوند استاندار لرستان، همراه با مسعود بهرام‌نژاد مدیرکل حوزه استاندار به سالن مسابقات وارد شدند‌.
ولی خسروی مدیر عامل تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد، حمید بنی‌تمیم دبیر فدراسیون کشتی، علی‌یاور عزیزپور مدیرکل اداره ورزش و جوانان لرستان، جافر وفایی رییس هیات تکواندو لرستان، همراه با استاندار کاپ قهرمانی و نشان‌های ورزشکاران را اهدا کردند.
دقایقی پس از پایان مراسم اختتامیه تماشاگران جوان لرستانی با سعید عبدولی عکس سلفی گرفتند، ازدحام شدید اطراف عبدولی به حدی بود که نیروی انتظامی، دارنده‌ی مدال برنز المپیک را تا بیرون از سالن همراهي کرد.
بنا بر اظهارات رئیس هیات کشتی لرستان، متأسفانه این هیات از تبلیغات اطراف تشک هیچ سهمی ندارد، اگر این مهم تحقق می‌یافت می‌شد درآمد حاصله را در بحث زیرساخت، تجهیز سالن تمرین، اعزام‌ها و ... مورداستفاده قرار داد.
سيد سعید شاهرخی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لرستان هم در سالن حضور یافت و در مراسم اختتامیه سخنرانی کرد.
مسوولان هیات کشتی استان لرستان و بیمه‌ی رازی به‌ پاس مدال برنز سعید عبدولی از وی تجلیل کردند.
سرهنگ حسین نجفی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد؛ محمد ملکشاهی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان به همراه نیروهای تحت امر خود در برقراری نظم و انضباط بسیار تأثیرگذار بودند.
وحید والی‌زاده‌مرادی رئیس هیات استان لرستان تمامی تلاش خود را به کار گرفت تا خرم‌آباد میزبان شایسته‌ای در این رقابت‌ها باشد.
گزارش تصویری و حواشی مسابقات ليگ كشتي باشگاه‌های كشور بیمه رازی لرستان با اقتدار قهرمانی را کسب کرد از سعید عبدولی تجلیل شدگزارش تصویری و حواشی مسابقات ليگ كشتي باشگاه‌های كشور بیمه رازی لرستان با اقتدار قهرمانی را کسب کرد از سعید عبدولی تجلیل شدگزارش تصویری و حواشی مسابقات ليگ كشتي باشگاه‌های كشور بیمه رازی لرستان با اقتدار قهرمانی را کسب کرد از سعید عبدولی تجلیل شدگزارش تصویری و حواشی مسابقات ليگ كشتي باشگاه‌های كشور بیمه رازی لرستان با اقتدار قهرمانی را کسب کرد از سعید عبدولی تجلیل شدگزارش تصویری و حواشی مسابقات ليگ كشتي باشگاه‌های كشور بیمه رازی لرستان با اقتدار قهرمانی را کسب کرد از سعید عبدولی تجلیل شدگزارش تصویری و حواشی مسابقات ليگ كشتي باشگاه‌های كشور بیمه رازی لرستان با اقتدار قهرمانی را کسب کرد از سعید عبدولی تجلیل شدگزارش تصویری و حواشی مسابقات ليگ كشتي باشگاه‌های كشور بیمه رازی لرستان با اقتدار قهرمانی را کسب کرد از سعید عبدولی تجلیل شدخبر و عکس: رضا طولابی

دیدگاه‌ها   

#1 لرستانی در غربت 1395-06-13 08:02
این همه مسوول برای عکس یادگاری فاجعست
کاش کمی منش داشتیم
نقل قول کردن
#2 ع 1395-06-13 12:08
ازکشتی گیران استان هم کسی در این تیم بود
نقل قول کردن
#3 ایرانزمین 1395-06-20 15:48
غلامرضا محمدی و طالب نعمت پور و شهرام سبزواری با همراهی بابک اسدی سه ساله تیم بیمه رازی رو تو لیگ اول میکنن و امسالم خواستن که این افتخار به اسم لرستان باشه و کلی زحمت کشیدن تا این مسابقات رو ردیف کردن
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا