یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مراسم راهپیمایی مردمی علیه آشوبگران و هنجارشکنان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم در کلیه نقاط استان راهپیمایی گسترده علیه هنجارشکنان و آشوبگران برگزار شد.
در این مراسم از کودک خردسال تا پیرمرد حضور داشتند و اقدام آشوبگران را محکوم کردند.

حضور خودجوش مردم استان درخیابان‌ها همه‌چیز را تمام کرد

سید موسی خادمی استاندار لرستان در این راهپیمایی در سخنانی با تأکید بر اینکه اغتشاش‌گران باید بدانند که مردم جلوی آن‌ها می‌ایستند اظهار داشت: مردم به اغتشاش‌گران اجازه نمی‌دهند به اموال عمومی و جان مردم تجاوز شود و امروز با حضور خودجوش خود حماسه ای دیگر آفریدند. مردم ایران هر جا که احساس خطر کردند، باجان و دل وارد صحنه می‌شوند و از نظام و کشور خود که حاصل خون هزاران شهید است، دفاع می‌کنند.

وی ادامه داد: امروز هیچ شهر و روستایی از برکت شهدا بی‌بهره نیست، پیام شهدا برای ما این است که ما با خون و جان خود این انقلاب را تثبیت کردیم، در واقع شهدا کاری حسینی کردند و وظیفه امروز ما این است که حرکت زینبی داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با همه قدرت و مردم با همه توان خود در مقابل اغتشاش‌گر می‌ایستند گفت: اغتشاش‌گر باکسی که اعتراض دارد متفاوت است. استاندار لرستان تأکید کرد: در حال حاضر امنیت در استان لرستان به‌صورت کامل برقرار است و هیچ مشکلی در استان نداریم.

تجمع‌کنندگان در ابتدای مراسم راهپیمایی ضمن به رسمیت شناختن حق مطالبه‌گری مردم بر اساس قانون، خواستار برخورد جدی مسئولان امنیتی و انتظامی با آشوب‌طلبان شدند.

گفتنی است این راهپیمایی در خرم‌آباد از مصلای الغدیر به سمت خیابان انقلاب و میدان ۲۲ بهمن برگزار شده است.

 مصطفی باقری/ یافته

دیدگاه‌ها   

#1 ناشناس 1396-10-14 11:08
حضور خودجوش مردم استان درخیابان‌ها همه‌چیز را تمام کرد
پس گرانی بیکاری فقر فحشا اختلاس سهمیه همه چیز تمام شد خدا رو شکر
نقل قول کردن
#2 علی 1396-11-08 20:21
درود بر مردم خرم آباد و لرستان
حال نوبت مسوولان است
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا