یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

آیین تشییع پیکر مطهر شهید والامقام سردار رضا رستمی‌مقدم (مدهنی) از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) در خرم‌آباد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، از ساعت 8 صبح امروز 19 خردادماه، آیین تشییع پیکر مطهر شهید والامقام سردار رضا رستمی‌مقدم  از شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) با حضور امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه، استاندار لرستان، قایم مقام لرستانی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی، فرماندار و شهردار خرم‌آباد، جمعی از مسوولان و مدیران اجرایی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مردم متدین و انقلابی شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.
مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه خرم‌آباد در این مراسم معنوی و باشکوه با پیکر مطهر شهید رستمی‌مقدم در مقابل معراج شهدا (پادگان امام حسین عليه‌السلام) تا میدان امام خمینی (ره) وداع کردند و سپس این شهید مدافع حرم را تا آرامستان سراب یاس خرم‌آباد تشییع کرده و به خاک سپردند.
حضور جوانان و نوجوانانی که در کنار مردم خرم‌آباد برای شرکت در مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید مدافع حرم حاضر شده بودند، صحنه‌های دلپذیری از عشق و دلدادگی مردم این دیار به ارزش‌های اسلامی را به نمایش گذاشت.
مجلس ترحیم این شهید والامقام از ساعت 17 تا 19 روز جاری در مسجد امام حسن عسگری واقع در گلدشت شرقی، خیابان فردوسی منعقد می‌گردد.
قابل ذکر است رستمی‌مقدم هنگام وقت اذان مغرب 14 خردادماه زمانی که در کنار هم‌رزمانش در محل استراحت بودند، یک دستگاه نفربر به صورت انتحاری به ساختمان استراحتگاه آن‌ها حمله كرده و زمينه شهادت وی را رقم می‌زند. سردار مدهنی از جانبازان و فرماندهان جنگ تحمیلی بود.

مردم لرستان با افتخار 6 هزار و 300 شهید تقدیم اسلام کرده‌اند

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌ جمعه خرم‌آباد گفت: مبارزه حق و باطل ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری یافته، حجت‌الاسلام "سید احمد میرعمادی" در این مراسم گفت: بیرق ظلم و ستم برای فساد و تباهی همیشه دایر بوده و مبارزه حق و باطل زمان و مکان نمی‌شناسد و در راه این مبارزه شعار ما کل یوم عاشورا است و این حرکت، همیشگی و دائمی است.
وی افزود: پرچمی که اوصیا الهی آن را دنبال کرده‌اند، پرچم سرخ شهادت را پرچم ابدیت بخشیده است.
امام جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: دست خدا بر تمام دست‌های باطل غلبه کرده و خداوند متعال در دوران دفاع مقدس، رزمندگان را یاری کردند و ما در دفاع مقدس پیروز میدان بودیم.
میرعمادی با اشاره به این که امروز راه جهاد کبیر به روی ما گشوده شده و در این جهاد کبیر پیروزی از آن حق است، افزود: پیام شهدای مدافع حرم این است که در راه جهاد کبیر خودتان را آماده کنید.
وی افزود: شهادت، پاکی دنیا و آخرت است و در راه خدا پای آن عهدی که با خدا و ولایت بسته‌اید، بایستید.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان افزود: مستکبران عالم مانند تار‌های عنکبوت‌اند و بدانند که زورگویی و دنیاطلبی پایدار نیست.
میرعمادی یا اعلام این که ندای اسلام ناب از ایران اسلامی بلند شده است، افزود: این پیروزی از آن اسلام ناب خواهد بود و اسلام آمریکایی، داعشی و تکفیری جنود شیطان هستند که در برابر جنود خدا قرار گرفته‌اند.
وی با اعلام این که مردم لرستان، با افتخار شش هزار و 300 شهید تقدیم اسلام نموده‌اند، افزود: مردم لرستان ولایت‌مداری خود را با خون خود ثابت کرده‌اند.
امام جمعه خرم‌آباد افزود: ما با شهید رستمی عهد و پیمان می‌بندیم که راه او را ادامه بدهیم و همه ما و فرزندان شهید به قهرمانی ایشان افتخار می‌کنیم.


پیکر شهید سردار رضا رستمی‌مقدم (مدهنی) در خرم‌آباد تشییع شد+ زمان مجلس ترحیمپیکر شهید سردار رضا رستمی‌مقدم (مدهنی) در خرم‌آباد تشییع شد+ زمان مجلس ترحیمپیکر شهید سردار رضا رستمی‌مقدم (مدهنی) در خرم‌آباد تشییع شد+ زمان مجلس ترحیمخبر و عکس: مصطفی باقری

دیدگاه‌ها   

#1 همشهری 1395-03-19 09:49
با امام حسین (ع) محشور باد.
نقل قول کردن
#2 مهدی 1395-03-19 10:23
خدایش بیامرزد و با امامان معصوم صلوات الله علیهم اجمعین محشور بفرماید.
نقل قول کردن
#3 ایازی 1395-03-19 12:13
در خط جهاد همیشه گمنام شدند...
با ذکر حسین و زینب آرام شدند...
اینان نه فقط مدافعان حرم اند...
امروز مدافعان اسلام شدند...
نقل قول کردن
#4 حسینی 1395-03-19 13:01
یــادم آمـــد قــصـــه جنـگ و گریز
قـصـه عشق و هــوای خاكریز
قصــه راه و عـبــور از خـط مــیــن
پیـكــری افـتــاده بر روی زمین
قصه جنگ، قصه عشق و بلاست
داستان عشق مردان خداست
روحش شاد و یادش گرامی باد
نقل قول کردن
#5 علی مرادی 1395-03-19 15:46
روح شهدای مدافع حرم شاد وراهشان پررهروباد
نقل قول کردن
#6 داود فروغی 1395-03-19 17:44
یکی نگران تنگ شدن جایش سر سفره بخور بخور است......دیگری در حال گسترده کردن انقلاب در جهان است
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا