یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

مجمع عمومی عادی سالیانه کانون کارشناسان رسمی دادگستری در خرم‌آباد برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری یافته؛ این مراسم در هتل جهانگردی و با حضور معاونین دادگستری، هیات مدیره کانون کارشناسان رسمی خرم‌آباد، اعضای کانون و نماینده شورای عالی کانون کارشناسان کل کشور برگزار گردید.
معاونت قضایی دادگستری لرستان ضمن اشاره به جایگاه بالای قضاوت دفاع از حق و در معرض قضاوت قرار گرفتن همه کارشناسان در محضر خداوند متعال گفت: در امر قضاوت کتمان حق از بزرگترین گناهانی‌ست که هر کارشناس متعهدی باید مد نظر قرار دهد.
کاظمی در ادامه با بیان این نکته که در استان ما  پیوندهای طایفه ای و قومی نمود زیادی دارد اظهار داشت: کارشناسان رسمی باید توانایی نه گفتن را دارا باشند و در مسیر قضاوت از کسی جانب‌داری نکنند چون مبنای قضاوت و رای قضات دادگاه بر اساس نظرات کارشناسی همین کانون می‌باشد.
مجمع عمومی سالیانه کانون کارشناسان رسمی برگزار گردید + تصاوير
رییس هیات مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری خرم آباد ضمن تشکر و عرض خوشامد به حضار و مدعوین گفت: امسال با صدور بخش نامه 4 ماده‌ای دادگستری مبنی بر عدم استفاده از کارشناسان خبره، از توان و ظرفیت واقعی کارشناسان رسمی بهره خواهیم برد.
حسین اسدی‌پور در ادامه با بیان این نکته که امسال با تشکیل 4 کارگروه تخصصی و همچنین تشکیل کارگروه تعامل با دادگستری اظهار داشت: امسال سال نقش‌آفرینی اعضای کانون می‌باشد و در سال گذشته نیز 1700 نفر ساعت برای حدود 400 نفر از اعضا آموزش داشته‌ایم.
وی همچنین از حضور کارگروه‌های استان در همایش‌های کشوری خبر داد و افزود: در سراسر استان با دادگستری شهرستان‌ها هم تعاملات و جلسات هم‌اندیشی مختلفی برگزار نموده‌ایم.
بازرس کانون کارشناسان نیز ضمن عرض خوشامد به حضار به ارائه گزارش سالیانه کانون پرداخت.
"سید ظهیرالدین شاهرخی" به نمایندگی از بازرسین کانون ضمن اشاره به ماده 20 قانون کانون کارشناسان مبنی بر نظارت بر عملکرد مالی گفت: سال گذشته بازرسین کانون با حضور در کلیه جلسات هیات مدیره از نزدیک ناظر مصوبات هیات مدیره کانون بوده‌ایم.

مجمع عمومی سالیانه کانون کارشناسان رسمی برگزار گردید+ جزییات
حواشی مراسم
مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی آغاز شد.
اجرای این مراسم را آتوسا رحمتی به عهده داشت.
علی‌حیدر عبدی‌پور به نمایندگی از هیات مدیره مراسم را آغاز و به همه حضار و مدعوین خوشامد گفت.
سپس با حضور معاونت فرهنگی دادگستری حجه الاسلام سبزواری مراسم تحلیف و اتیان سوگند 14 عضو جدید این کانون انجام گرفت که در آن اعضای جدید متن سوگند نامه را با هم قرائت کردند.
در ادامه نیز مهندس صلواتی نماینده شورای عالی کانون کارشناسان کل کشور به سخنرانی پرداخت.
در پایان مراسم هم با تشکیل هیات رییسه سنی مراسم رسمی و تصویب تراز مالی سال 94 و تصویب بودجه سال پیشنهادی سال 95 به رای‌گیری گذاشته شد.
همچنین لازم به ذکر است نقی مطهری، پرویز برزویی و عبدالمجید کاظمی اعضای هیات رییسه سنی این مراسم بودند.
مجمع عمومی سالیانه کانون کارشناسان رسمی برگزار گردید+ جزییاتمجمع عمومی سالیانه کانون کارشناسان رسمی برگزار گردید+ جزییات
خبر و عکس: عباس ملکی/ پایگاه خبری یافته

دیدگاه‌ها   

#1 والیزاده 1395-03-07 00:56
خسته نباشید و ممنون بابت اطلاع رسانی انصافا یافته در اطلاع رسانی به موقع یک سر و گردن از بسیاری از خبرگزاری های استانی بالاتر است،البته یک شوخی بکنم به نظر نی رسد عکاس محترم جناب ملکی در عکاسی یه خورده پارتی بازی کرده
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا