یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

گزارش تصويري: همايش وحدت اسلامي، تجارت و توسعه لرستان + حواشيهمايش وحدت اسلامي، تجارت و توسعه لرستان به مدت يك روز به ميزباني خرم‌آباد برگزار شد.
به گزارش يافته، در اين همايش كه در سالن اجتماعان سرپرستي بانك صادرات خرم‌آباد در بلوار ولي‌عصر (عج) برگزار شد، 23 فعال اقتصادي و سرمايه‌گذار خارجي و حدود 35 فعال اقتصادي از كشورمان به همراه مسوولان اجرايي استان شركت داشتند.
مهمانان همچنين همراه با مسعود سلطاني‌فر معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي كشور از قلعه تاريخي فلك‌الافلاك خرم‌آباد ديدن كردند.
در حاشیه(بخش دوم):
* صندلي‌هاي رديف جلوي مراسم رزرو شده و بنا بر نام ميهماني كه بايد روي آن بنشيند به فراخور مقام و مسووليت آن‌ها برچسب خورده بود. برخي مدعوين از  جمله مديران ادارات، اعضاي شوراي شهر و ... وقتي وارد شدند، در صندلی‌های رزرو شده میهمانان خارجی نشستند، اما قبل از شروع همایش با تذكر يكي از مسوولين برگزاري، از آنان تقاضا شد كه در رديف‌هاي عقب‌تر بنشينند كه اين موضوع باعث دلخوري شماري از آنان شد.
* بیرون از سالن نمایشگاهی شمال غرفه‌های صنایع دستی و گردشگری‌، صنایع کشاورزی، تولیدات کارخانجات استان و نيز توانمندي‌هاي ديارمان بر پا شده بود که ابراهیم آقا‌محمدی نماينده‌ مردم خرم‌آباد و چگني در مجلس شوراي اسلامي با توضیحات قدرت ولدی رئيس صنعت معدن و تجارت لرستان از اكثر غرفه‌هاي آن ديدن كرد. ايرج عبدي ديگر نماينده خرم‌آباد نيز به همراه برخي مديران استان نظير شهرام ملكي، محمد بازوند، حسن رحماني، فرزاد رستمي و ... در نمايشگاه با هم به گفت‌وگو مشغول بودند تا همايش آغاز شود.
* مراسم با تأخیر یک ساعته آغاز شد که بنا به گفته مسعود بهرام‌نژاد علت تاخیر شروع مراسم، تاخیر پرواز "تهران- خرم‌آباد" بود.
* بنا به گفته معاون مجمع تقریب مذاهب اسلامی دو نفر از سرمایه‌گذاران به پرواز نرسیدند و در فرودگاه جا ماندند!
 گزارش تصويري: همايش وحدت اسلامي، تجارت و توسعه لرستان + حواشي
 گزارش تصويري: همايش وحدت اسلامي، تجارت و توسعه لرستان + حواشي
گزارش تصويري: همايش وحدت اسلامي، تجارت و توسعه لرستان + حواشيگزارش تصويري: همايش وحدت اسلامي، تجارت و توسعه لرستان + حواشي
گزارش تصويري: همايش وحدت اسلامي، تجارت و توسعه لرستان + حواشي 
شماري از مهمانان خارجي همايش تجارت در لرستان و اعضاي شوراي شهر خرم‌آباد

با حضور خارجي‌ها: برگزاري همایش تجارت و توسعه لرستان + عكس و حواشي
با حضور خارجي‌ها: برگزاري همایش تجارت و توسعه لرستان + عكس و حواشي

مصطفي باقري/ يافته


دیدگاه‌ها   

#1 خادم 1393-10-20 23:28
تازمانیکه مسولین بدون سر وصدا کار نکنند ومردم نتیجه ملموس آنرا نبینند اين همايشها هیچ فایده ای بحال مردم لرستان ندارد!
نقل قول کردن
#2 یه متضرراز همایش 1393-10-21 07:44
خیلی از این همایشها رو دیدیم که هیچ منفعتی که نداشت هیچ تازه هزینه برگزاریش رو دوش ادارات وبخصوص استانداری موند، چندوقت دیگه از پاداش و اضافه کاری ادارات میزنن واسه جبران هزینه گزاف برپایی همایش! به نظر من اگه فقط هزینه برپایی اینگونه همایشها رو در كشور خرج جوونا بکنن بخشی از مشکل جوونها حل میشد
نقل قول کردن
#3 علی عزیزی 1393-10-21 09:30
این همایشها فقط ریخت و پاش بیت الماله. مسولین عزیز به فکر قشر آسیب پذیر جامعه باشید ...
نقل قول کردن
#4 شهروند 1393-10-21 11:32
يافته شما هم ...... بجاي تصوير مهمانان خارجي مسئولين ادارات راگذاشته ايد ما كه هر روز چهره عزيز اينها را در جرائد مشاهده مي كنيم عكس دومي و سومي خليي جالبه
_______________________________
يافته: سلام. همين‌ها كه در رديف اول و دوم مي‌بينيد خارجي هستند. مگر خارجي چه شكلي است؟! برخي از آن‌ها با كت و شلوار آمدند و برخي هم مثل عبدالله الحي با لباس عربي
نقل قول کردن
#5 محسن منصوری 1393-10-21 13:13
سلام . راستی میشه سوال بفریایید چرا استاندار محترم فقط این سرمایه گذراران رو میبرن خرم آباد و بروجرد ؟؟؟؟؟؟؟؟ بقیه شهرها بلا نسبت ...!!!!!!!!!!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا