یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

کلنگ هتل پارسیان خرم‌آباد توسط معاون اجرایی رییس‌جمهور با حضور استاندار و جمعی از مدیران استانی به زمین زده شد.
به گزارش خبرنگار یافته، عصر پنج‌شنبه معاون اجرایی رییس‌جمهور در آیین کلنگ‌زنی این هتل اظهار داشت: امیدواریم لرستان از معبر گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل شود.
محمد شریعتمداری ادامه داد: این هتل به ظرفیت‌های لرستان می‌افزاید و مسافران می‌توانند اسکان موقت خود را در این هتل سپری کنند.
وي افزود: برکت این هتل این است که در حوالی سالروز میلاد امام رضا (ع) کلنگ‌زنی شده است.
معاون اجرایی رییس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: یکی از ظرفیت‌های بزرگ لرستان، گردشگری است چرا که ازلحاظ طبیعت و اماکن قدیمی
اماکن خوبی را دارد.
شریعتمداری افزود: لرستان با چشمه‌ها، آبشارهای زیبا، دشت‌های وسیع با گل‌های زیبا مزین شده است که این استان را فراموش‌نشدنی می‌کند.
وي همچنین وجود حمل ‌و نقل مطلوب در لرستان را در دستور کار استاندار اعلام کرد و گفت: وصل شبکه ریلی در لرستان به‌طور ویژه در دستور کار استاندار است ولی نیاز به منابع مالی قابل ‌توجهی دارد.
شریعتمداری افزود: تحریم‌ها باعث شد بسیاری از پروژه‌ها همچون شبکه ریلی لرستان به‌کُندی پیشرفت کنند ولی امیدواریم پساتحریم پروژه‌ها به‌صورت فعال‌تر روند پیشرفت داشته باشند.
معاون اجرایی رییس‌جمهور خاطرنشان کرد: شبکه ریلی لرستان به ظرفیت‌های این استان می‌افزاید و تأثیر بسزایی را در گردشگری استان خواهد داشت.
وی یکی از تقاضاهای استاندار را تأمین یارانه لازم با استفاده از یارانه تسهیلات اعطایی در بخش گردشگری اعلام کرد و افزود: این موضوع را با رئيس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور مکاتبه خواهم کرد تا آن را در دستور کار خود قرار دهد.
قابل ذكر است احداث این هتل از مصوبات سفر سال گذشته هیات دولت به لرستان است که با مشارکت 70 درصدی دولت و 30 درصدی بنیاد مستضعفان با اعتباري در حدود 200 ميليارد ريال اجرا می‌شود.
هتل پارسیان خرم‌آباد در زمینی به مساحت 14 هکتار واقع در مجتمع تفريحي گردشگري بام لرستان، جنب باغ وحش كاسيت خرم‌آباد احداث می‌شود و عملیات اجرایی فاز اول آن در 3 هکتار با كلنگ‌زني معاون اجرايي رئيس جمهور آغاز شد.
کلنگ‌زني هتل پارسیان خرم‌آباد توسط معاون اجرایی رییس‌جمهور + تصاوير 


محمد شريعتمداري معاون اجرايي رئيس جمهور
مصطفي باقري
 

دیدگاه‌ها   

#1 سپهر 1394-06-06 15:30
نما و طراحی هتل4ستاره پارسیان برگرفته از قلعه تاریخی فلک الافلاک خرم آباد است که امیدوارم طبق وعده داده شده دو سال دیگر در شهریور1396آماده پذیرایی از گردشگران باشد.الان سه هتل5ستاره به نام های شاپورخواست-افلا ک و صخره ای در خرم آباد نیمه کاره هستند و معلوم نیست چه زمانی افتتاح میشوند.اصلاً آیا افتتاح میشوند؟!برای تبدیل شدن استان لرستان به ویژه شهر زیبای خرم آباد به مقصد گردشگری باید ابتدا این هتل ها هرچه سریعتر تکمیل و افتتاح شوند.
نقل قول کردن
#2 کیوان 1394-06-06 22:06
ای کاش مثل هتل تاریخی پارک صخره ای نباشه وگرنه افتتاح ان به عمر ما قد نمیدهد
نقل قول کردن
#3 احمد ساکی 1394-06-07 01:08
به نقل از سپهر:
نما و طراحی هتل4ستاره پارسیان برگرفته از قلعه تاریخی فلک الافلاک خرم آباد است که امیدوارم طبق وعده داده شده دو سال دیگر در شهریور1396آماده پذیرایی از گردشگران باشد.الان سه هتل5ستاره به نام های شاپورخواست-افلاک و صخره ای در خرم آباد نیمه کاره هستند و معلوم نیست چه زمانی افتتاح میشوند.اصلاً آیا افتتاح میشوند؟!برای تبدیل شدن استان لرستان به ویژه شهر زیبای خرم آباد به مقصد گردشگری باید ابتدا این هتل ها هرچه سریعتر تکمیل و افتتاح شوند.

سلام
دوست عزیز تنها هتل شاپورخواست قرار است 5 ستاره باشد و دو هتل صخره ای و افلاک 4 ستاره خواهند بود اگر چه هتل افلاک در گذشته هم از لحاظ ابعاد فیزیکی چیزی بسیار بزرگتر از الان بود و هم 5 ستاره بود که به 4 ستاره تقلیل یافت و حدود 10 طبقه از هتل کسر گردید !
نقل قول کردن
#4 حامد 1394-06-07 11:18
مگه يه هتل ديگه توي بام لرستان در حال ساخت نيست
حالا چه ضرورتي داره كنارش هتل بسازن

بنده خدا مهندس هاشم نژاد كلي هزينه كرده واسه اونجا
حالا اين هتل در مجاورت اون چه دليلي داره؟
نقل قول کردن
#5 علیرضا 1394-06-07 19:14
مجری طرح چه کسی است بلای هتل صخره ای به سرش نیاید........
نقل قول کردن
#6 سپهر 1394-06-07 22:42
به نقل از احمد ساکی:
[quote name="سپهر"]نما و طراحی هتل4ستاره پارسیان برگرفته از قلعه تاریخی فلک الشاپورخواست قرار است 5 ستاره باشد و دو هتل صخره ای و افلاک 4 ستاره خواهند بود اگر چه هتل افلاک در گذشته هم از لحاظ ابعاد فیزیکی چیزی بسیار بزرگتر از الان بود و هم 5 ستاره بود که به 4 ستاره تقلیل یافت و حدود 10 طبقه از هتل کسر گردید !

به هر حال این هتل ها چه چهار ستاره و چه پنج ستاره باید به زودی تکمیل و افتتاح شوند.چون در دو سال آینده با ثبت جهانی قلعه فلک الافلاک و دره ی خرم آباد و افتتاح پروژه های بزرگ عمرانی نظیر سیتی سنتر خرم آباد-آبشار طلایی-دهکده توریستی مخملکوه-پارک و دریاچه پل شاپوری-آبشار کیو و...میزان حضور گردشگران در مرکز استان افزایش می یابد که لازم است هتل های اقامتی برای آن روزها آماده باشند.
نقل قول کردن
#7 حسین 1396-03-08 12:03
من نگهبان هتل پارسیان بودم پول منو خوردند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا