یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان از کشف 175 کیلوگرم حشیش در استان خبر داد.
محموله 175 كيلوگرمي حشيش لو رفت + تصاويربه گزارش خبرنگار یافته، سرهنگ "علی احمدی‌تبار" در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با کارهای اطلاعاتی طی دو ماه اخیر یک باند توزیع مواد مخدر در استان شناسایی شد که از استان‌های جنوبی مواد مخدر را وارد استان می‌کردند.
وی با اشاره به این که پس از شناسایی مخفی‌گاه این باند با عملیات غافل‌گیرانه توسط پلیس مواد مخدر استان‌، مقدار 175 کیلوگرم حشیش، 2 قبضه سلاح جنگی و 2 خودرو پژو 405 و مزدا دو کابین کشف و ضبط شد‌، اظهار کرد‌: طی این عملیات 2 نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
احمدی‌تبار در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که طی سه ماهه اخیر 1200 کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف گردیده است که نسبت به سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است‌، خاطرنشان کرد: افزایش 66 درصدی دستگیر شدگان را در این زمینه داشته‌ایم.
جانشین فرمانده انتظامی لرستان افزود‌: با اجرای طرح‌های مهار و ایست و بازرسی در ورودی شهرهاي استان از ورود این محموله‌ها جلوگیری خواهیم کرد.
وی تاکید کرد‌: در پیش برد اهداف ناجا‌، افرادی که مخل امنیت جامعه هستند بدانند که نیروی انتظامی خواب خوش را از آن‌ها خواهد گرفت.
 

سرهنگ احمدي‌تبار جانشين فرماندهي انتظامي لرستان

خبر و عكس: مصطفي باقري
 

دیدگاه‌ها   

#1 اسی 1394-04-06 11:07
خدا قوت
نقل قول کردن
#2 محمد 1395-08-05 10:38
خسته نباشيد دلاوران
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا