یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

فرمانده انتظامی استان لرستان اظهار داشت: طي سلسله اقداماتی که عوامل انتظامی استان در مبارزه با گزارش تصويري: نمايش اقتدار پليس لرستان در كشفيات مواد مخدرمواد مخدر انجام دادند، ظرف طول 48 ساعت گذشته بالغ بر 190 کیلو گرم انواع مواد مخدر از 4 باند مختلف که قصد ورود به لرستان را داشتند کشف و ضبط شد.
به گزارش خبرنگار يافته، سردار محمد قنبری در جمع خبرنگاران گفت: صبح امروز در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، پلیس مواد مخدر استن توانست مقدار زيادي مواد مخدر که داخل يك تانکر جاسازی شده بود را کشف و 16 قاچاقچی را در اين رابطه دستگیر نمايد و 6 دستگاه خودرو  از آن‌ها ضبط شد.
وي افزود: همچنين 113 تیم در 4 شهرستان استان نقاط مختلفی که از قبل شناسایی شده بود را در رابطه با جرائم مختلف اعم از توزیع‌کننده خورده مواد مخدر و سارقینی که تحت تعقیب بودند و همچنين متهمینی که دستگاه قضایی به اتهامات مختلف حکم جلب آن‌ها را صادر كرده و مدت‌ها متواري، ظرف چمد وز اخير دستگیر شدند.
قنبري اظهار کرد: سحرگاه امروز 130 تیم  اعزام شده در خرم‌آباد با عمليات غافل‌گیرانه‌ای که داشتند توانستند 67 نفر از جمله 29 سارق تحت تعقیب که 3 نفر از آن‌ها سارق طلا‌فروشی در تهران بودند و 21 نفر هم احکام جلب و مابقی از آن‌ها حامل سلاح و مهمات و يا خرده‌فروش مواد مخدر کشف بودند، دستگیر شدند.
وی تصریح کرد: پیام نیروی انتظامی این است که اقدامات ما همچنان ادامه دارد و از مردم انتظار داریم اگر اطلاعاتی در مورد مورد محلات و نقاط مختلف كه خلافي در آن‌ها صورت مي‌پذيرد دارند به ما بدهند تا اقدامات پلیسی در برخورد با متخلفان صورت گیرد.
قنبري تاکید کرد: استان لرستان برای مجرمان استاني نا‌امن و برای سرمایه‌گذاران، استان امنی خواهد بود.
 گزارش تصويري: نمايش اقتدار پليس لرستان در كشفيات مواد مخدر
گزارش تصويري: نمايش اقتدار پليس لرستان در كشفيات مواد مخدر
گزارش تصويري: نمايش اقتدار پليس لرستان در كشفيات مواد مخدر
گزارش تصويري: نمايش اقتدار پليس لرستان در كشفيات مواد مخدر
گزارش تصويري: نمايش اقتدار پليس لرستان در كشفيات مواد مخدر

خبر و عكس: مصطفي باقري/ پايگاه خبري يافته

دیدگاه‌ها   

#1 مصطفی 1393-09-18 17:31
واقعا جای تشکر دارد از سردار قنبری که از موقع که امدند شاخص های امنیتی لرستان بهبود چشمگیری داشته،خسته نباشید
نقل قول کردن
#2 کاوه 1393-09-18 19:00
تشکر مخصوص از نیروی انتظامی به خاطر برخورد قاطع با اخلال گران نظم عمومی جامعه. ان شاالله بتوانیم با امنیت در استان به جذب سرمایه گذار ی کمک کنیم تا شغل ایجاد شود فقر و جرم و ناامنی تا حدی کاهش یابد
نقل قول کردن
#3 روح الله بیرانوند 1393-09-19 09:50
با تشکر از سردار و تمامی نیروهای زحمتکششون
ولی لطفا به این کلانتری 16 پشته حسین آباد تذکر بدن
که یه عده ارازل و اوباش که کاملا هم برا آنها شناسایی شده هستن هر چند وقت یه بار با عث ایجاد درگیری در سطح محله هستن و باعث ایجاد وحشت مردم میشن ولی کلانتری یا برخورد نمی کنه یا موقعه ای تشریف میارن که ارازل متواری شدن
نقل قول کردن
#4 یب 1393-09-24 09:04
سردار قنبری عزیز
تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر
نقل قول کردن
#5 فری 1394-03-24 16:50
تشششششششششششششش ششششششششششششششش ششششششششششششششش ششششششششششششششش ششششششششششششششش ششششششششششششششش ششششششششششششششش کر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا