یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

خلبان شهيد ياسر محمديانصبح روز پنج‌شنبه 26 تیرماه پیکر خلبان خونین‌بال ارتش شهید سرگرد یاسر محمدیان بر دستان مردم شهید‌پرور استان لرستان از مسجد توسلي به سمت گلزار شهداي خرم‌آباد تشییع شد.

به گزارش يافته، شهید یاسر محمدیان روز سه‌شنبه حین آموزش خلبانی در سانحه‌ي هوایی كه در حوالی دریاچه بختگان استان فارس روي داد همراه با سرتیپ دوم سعید ذوالفقاری به شهادت رسید.

مراسم تشييع پيكر شهيد محمديان با حضور هم‌رزمان اين شهيد والامقام، نماينده‌ي ولي فقيه و امام جمعه شهرستان خرم‌آباد، استاندار لرستان‌، مديران دستگاه‌هاي اجرايي، شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر و شماري از مردم قدرشناس و نجيب خرم‌آباد برگزار گرديد.

قابل ذكر است شهيد ياسر محمديان فرزند پاسدار شهید فتح‌الله محمدیان از شهدای دوران دفاع مقدس است و  داراي يك فرزند پسر چهار ساله است.

گزارش تصويري: پيكر خلبان شهيد محمديان در خرم‌آباد تشييع شد

گزارش تصويري: پيكر خلبان شهيد محمديان در خرم‌آباد تشييع شد

گزارش تصويري: پيكر خلبان شهيد محمديان در خرم‌آباد تشييع شد

 

خبر و عكس: رضا طولابي/ يافته – خرم‌آباد

 

 

دیدگاه‌ها   

#1 دکتر فیروز ولی پور 1393-05-18 12:10
قطع به یقین درج مطلب و نوشتن و قلم زدن و فیلم ساختن و کتاب نوشتن و... در خصوص شهدا و شهید والا مقام یاسر محمدیان فرزند شهید فتح اله محمدیان و برادر زاده جانباز و آزاده عزیز حاج مرتضی محمدیان که با ایثار جان خود و در لحظه ای که می توانست با استفاده از چتر نجات خود را نجات دهد ولی جان همو طنان استهبان شیراز را به خطر بیندازد با هیچ نوشته ای قابل توصیف نیست . امیدوارم که اهالی رسانه با نوشتن کتاب و تهیه فیلم و طروق مختلف و نشان دادن گوشه ای از عظمت این مرد بزرگ که در دوران کودکی پدرش شهید شد و هیچ وقت چهر ه ای او را ندید و اکنون پسر 4 ساله اش بی پدر شد در وانفسای این روزگار مادی که اخلاص - ایثار - مردانگی به وضوح کمرنگ شده تلاش کنند - انتظار می رود از همکاران حوزه سینما و رسانه حداقل در حد یک فیلم کوتاه از زندگی نامه این شهید بزرگوار و خانواده معززشان بستری برای ترویج این فرهنگ بوجود بیاورند-
نقل قول کردن
#2 دکتر فیروز ولی پور 1393-05-18 12:13
ایشان با توجه به بهره هوشی بالایی که داشتند دوران تحصیل را در مدرسه استعدادهای درخشان خرم آباد به پایان رساندند. با توجه به بهره هوشی و سهمیه ای که داشتند به راحتی می تونست رشته پزشکی یا هر رشته ای که دوست داشت را بخونه - ولی رشته خلبانی را انتخاب کرد تا بتوناند برای دفاع از حریم ولایت و کشورش اثربخش تر باشد . دقیقا روحیه ای شهادت طلبی که در وجود پدرش وجود داشت با اینکه هیچ وقت پدر شهیدش را ندید و راه و مسیر سعادت او. را انتخاب کرد - امیدوارم دوستان و همکاران حوزه رسانه فقط به نوشتن تاریخ شفاهی از این شهید بزرگوار اکتفا نکنند ، چون وجود این روحیه شهادت طلبی و دفاع از وطن برای این نسل و نسل آینده این سرزمین ضروری هست- برای شادی روحش فاتحه ای بفرستید
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا