یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

گردهمایی داروسازان و شماري از پزشكان خرم‌آبادی شنبه‌شب در تالار آرشین خرم‌آباد با حضور معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی لرستان و رییس انجمن داروسازان استان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار يافته، در این مراسم رییس انجمن داروسازان استان لرستان اظهار داشت: جلسات متعددی با استانداری برای رفع بعضی از مشکلات این جامعه برگزار کرده‌ایم.
دكتر "رضا سپهوند" با اشاره به این ‌که 3 جلسه با مدیرکل امور مالیاتی استان در رابطه با بحث مالیات داروخانه‌ها و 3 جلسه با مدیرکل تعزیرات حکومتی استان برگزار کرده‌ایم، افزود: داروخانه‌ها در بحث مالیاتی و نظارتی دچار مشکل شده‌اند.
وی همچنین عنوان کرد: انجمن داروسازان استان 10 جلسه بازآموزی برای همکاران و 2 دوره آموزشی برای نسخه پیچان برگزار کرده است.
رییس انجمن داروسازان استان بیان داشت: همایش داروسازان با حضور معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو برگزار شد که آثار مطلوبی را در پی داشت.
رییس مجمع خیرین سلامت لرستان نيز در ادامه این مراسم اظهار کرد: تأسیس دانشکده داروسازی در لرستان بعد از 13 سال تلاش صورت گرفت و این در صورتی بود که به هراستانی مجوز آن را نمی‌دهند.
دكتر "بهرام دلفان" با اشاره به این‌که 10 قلم دارویی در لرستان تولید می‌شود، تأکید کرد: تأسیس چند شرکت داروسازی در استان، لرستان را به قطب داروسازی در کشور تبدیل می‌کند.
وی یکی از معضلات داروخانه‌ها را بحث طرح تحول سلامت عنوان کرد و گفت: تضعیف بخش خصوصی و حداقل توجه به داروسازان از مهم‌ترین معضلات این طرح است و مسئولین باید فکری به حال این مشکل بکنند.
 در حاشیه:
* اجرای موسیقی زنده توسط گروه موسیقی تال به سرپرستي فرج علي‌پور، شور خاصی را به مراسم بخشید.
* در این مراسم از گروه موسیقی تال توسط انجمن داروسازان استان تجلیل به عمل آمد.
* اجرای برنامه طنز توسط گروه سیقاف به مدیریت سید نوری موسوی (ممجو) با هنرمندي افرادي نظير رامين والي‌زاده، عزت درگاهي، غلام‌رضا اختیاری، مهرداد احمدوندی، محمدرضا سماعی و احمد حسینی برای حضار جالب ‌توجه بود.
 گردهمایی داروسازان و پزشكان خرم‌آبادی به مناسبت روز داروساز + تصاویر
 


خبر و عكس: مصطفي باقري/ يافته
 

دیدگاه‌ها   

#1 سپهر 1394-06-08 14:38
بسیار عالی.موسیقی لری حتی غیر لرها را هم به وجد می آورد.امیدوارم به زودی در خرم آباد کنسرت گروه موسیقی تال برگزار شود.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا