یافته، اولین پایگاه خبری دارای مجوز در لرستان

رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سال‌روز ۳۱ شهریور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یافته، رژه نیروهای مسلح استان لرستان هم‌زمان با 31 شهریور (اولین روز هفته دفاع مقدس) با حضور مدیران ارشد استان، نماینده ولی‌فقیه در استان، فرماندهان نظامی و انتظامی در خرم‌آباد برگزار شد.

در این مراسم، نماینده ولی‌فقیه، استاندار و فرمانده لشکر 84 پیاده لرستان به سخنرانی در خصوص رشادت‌های دلیرانه جان‌برکفان این استان در دفاع مقدس پرداختند و پس‌ازآن، یگان‌های پیاده و محمول از مقابل جایگاه رژه رفتند.

استاندار لرستان گفت: دفاع مقدس به‌عنوان رمز وحدت باقی بماند.
هوشنگ بازوند در این مراسم اظهار کرد: دفاع مقدس گنجینه گران‌بهایی است که تمام فضایل والا و ارزشمند انسانی و معنوی را می‌توان در آن پیدا کرد.
وی با اشاره به اینکه اگر دنبال اخلاق خوب، روحیه ایثار و جوانمردی هستیم باید این روحیه را در هشت سال دفاع مقدس پیدا کنیم، اضافه کرد: دفاع مقدس نماد غلبه، ایثار، فداکاری، شجاعت، شهامت و شهادت بر تمام معادلات مادی و استکباری است.
بازوند افزود: اگر امروز تولید هسته‌ای داریم و کشور ما درنهایت امنیت به سر می‌برد. اگر امروز اقتدار و جایگاه جهانی داریم همه مدیون فرهنگ دفاع مقدس بوده کما اینکه فرهنگ دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ عاشورای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است.
استاندار لرستان با اشاره به این‌که دفاع مقدس کلید وحدت و همدلی اقشار مختلف جامعه است، خاطرنشان کرد: نباید مسائل جناحی وارد دفاع مقدس شود زیرا رمز وحدت بوده و باید به‌عنوان رمز وحدت باقی بماند.
وی گفت: امنیت و اقتدار کشور ما به دلیل وجود رهبری با بصیرت و توان بالای دفاعی نیروهای مسلح ماست.


خبر و عکس: مصطفی باقری

نوشتن دیدگاه

تذكر: نظرات حاوي توهين يا افترا به ديگران، مطابق قوانين مطبوعات منتشر نمي‌شوند

بازگشت به بالا